HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 25 Mayıs 2017

Fish Organizasyon; Üç Güzel Kadının Başarı Hikayesi

Magazinizmir
Fulya Keskin, İlkin Özerengin ve Seda Cabi tarafından kurulan Fish Organizasyon; üç güzel kadının başarı hikayesi. 2011 yılından bu yana düğün organizasyonu, nişan ve söz davetleri, kına gecesi eğlenceleri ve kişiye özel konsept doğum günü partileri gibi alanlarda hizmet vermekteler.

Onları rakiplerinden ayıran, organizasyonun süslemeden ibaret olmadığını düşünmeleri ve bunu tüm müşterilerine yaşatmayı hedeflemeleri. Sundukları profesyonel nedimelik hizmeti ile düğününüz boyunca yanınızda olup çiçek renginden, masa düzenine, dans etmekten yorulduğunuz anda ihtiyacınız olan bir bardak sudan yedek ayakkabınıza kadar gününüzü kolaylaştıracak her acil durum için sizin yerinize endişelenip çözüm buluyorlar. Sıradışı düğün fikirlerini hayata geçirmek için cesur gelinlerini arıyorlar.
 
Konsepte özel doğum günü organizasyonları için ise önce sizi dinleyip aklınızdakileri öğreniyorlar sonra da piyasada var olan mevcut çözümlerle yetinmeyin diye her şeyi size özel olarak tasarlıyorlar. Hatta bu sayede kendilerine özgü bir çok doğum günü teması oluşturan firma, yakın zamanda açılacak olan e-ticaret siteleri ile de tasarım ürünlerini sadece İzmir değil tüm Türkiye’deki müşterilerinin beğenilerine sunmayı hedefliyorlar. Fish Organizasyon ile tanışmak için www.fishorganizasyon.com resmi sitesinden etkinlik fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK İLE BAĞLAN