HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 3 Mayıs 2017

EV DEKORASYONUNDA BARKOD İÇ MİMARLIK FARKI

Magazinizmir
Komple ev dekorasyonu, banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu ve iç mimari alanlarında kişiye özel çözümler sunan Barkod İç Mimarlık, özgün tasarım fikirleri ile fark yaratıyor.

İzmir’in dekorasyon ve iç mimarlık alanlarında en bilinen firmalarından olan Barkod İç Mimarlık, bugüne kadar ürettiği birçok ödüllük projeyle adından söz ettiriyor. Barkod İç Mimarlık, tasarımdan üretime kadar olan tüm süreçleri tek bir çatı altında yönettiği için müşterilerine özel iç mimari tasarımları konfor ve doğal bir uyumla sunuyor. Ofiste bulunan tasarım ekibi müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek kullanışlı, işlevsel ve göz alıcı tasarımlar hazırlarken, kendi üretim atölyesinde de bu tasarımları kusursuz bir şekilde üretiyor.

Kendi üretim atölyesi olduğu için dekorasyon ve iç mimari alanlarında müşterilerine uygun fiyatlı çözümler sunabilen Barkod İç Mimarlık, yaşam alanlarını iyiden mükemmele taşıyor.

Ofisinde ve üretim atölyesinde çalışmalarına devam eden Barkod İç Mimarlık; konut, otel, ofis, kafe ve restoran gibi alanlarda iç mimari, dekorasyon ve uygulama projelerini profesyonel ekibi ile gerçekleştiriyor.

www.barkodicmimarlik.com

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN