HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Aralık 2016

Elegan Yaşamın Adresi Provence Villaları

Magazinizmir
Provence Güzelbahçe konumu, mimarisi, estetik yapısı ile doğanın konforunda lüks ve benzersiz bir yaşamı Güzelbahçe'ye getiriyor.

Güzelbahçe provence Vilları'nı şıklık ve rahatlık üzerine kurulmuş hepsi full deniz manzaralı 12 özel evde dört mevsimin tüm tatlarını yaşamak mümkün. Güzelbahçe'nin müthiş enerjisi ve naturel konforu nedeniyle Provence yaşam tarzına benzer bir stilile kurgulanan proje İzmir'de yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak. Provence Vilları'ndan ev satın alan konforlu ve rahat bir yaşamın yanında benzerlerine ancak lüks otellerde rastlanabilen kalitede sosyal tesislere ve imkanlara sahip olacak.

Eşsiz Güven Ve Rahatlık Ortamında Mutlu Bir Yaşamın Kapıları Provnce Vilları'nda AranıyorProvence Güzelbahçe; Ege'nin rüzgarıyla serinleyen, Güzelbahçe'nin gizli, sakin ve huzurlu yüzünü yaşatan mühteşem bir proje, Çağdaş, modern ve minimalist yapısıyla ön plana çıkan Provence Güzelbahçe evlerinde özellikle detaylar büyük beğeni topluyor. Konforun yanında mimari tasarıma da önem veren proje şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Dış cepheleri, geniş pencereleri, kış bahçeleri ile Provence Güzelbahçe projesi hayaleri gerçeğe çeviriyor.

2017 Ekim'de Tamamlanacak Projede Lüks Ve Doğal Bir Yaşam Bir AradaEn gelişmiş yapı tekniklerinin kullanıldığı Provence Güzelbahçe'nin kuzeyinde deniz manzarası, doğusuda ise eşsiz doğa manzarası dikkat çekiyor. Provence Güzelbahçe yaklaşık 7 dönüm alanın içerisinde 3 farklı tip ve her birinde özel havuzu ile toplam 12 villadan oluşuyor. 4 adet 4+2 buhar odalı ikiz villa, 6 adet yüksek tavanlı ve galeri boşluklu 5+2 tekil villa ve 6+2 tekil villadan oluşan Provence Güzelbahçe, doğa ile bütünleşen lüks ile yeni bir yaşam sunuyor.

Reliance'nin İzmir'e İlk Yatırımı Provence Güzelbahçeİnşaat sektöründe birçok başarılı projeye imza atmış olan Reliance İzmir'e ilk projesi Provence Güzelbahçe ile merhaba diyor. İstanbul merkezli Reliance en büyük hedefi adını aldığı ''güven'' kelimesi ile yola çıkarak İzmir'e önemli bir adım atarken güven temeli ile çıkılan bu yolda yeni projeler yapma hedefinde. İzmir'in güzelliğinden ve doğasından güç alan Reliance; lüks ve doğayı buluşturan mutlu yaşam alanları yaratmak için fark yaratan projelere İzmir'de yatırımlarına devam edecek.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN