HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 15 Mart 2017

EGSD, Tedarikçileri 4'üncü Kez Buluşturacak

Magazinizmir
Ege Giyim Sanayicileri (EGSD) 4’üncü Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması’na hazırlanıyor.

3 Mayıs 2017 Çarşamba günü Hilton Oteli’nde düzenlenecek olan etkinliğe dünyanın en önemli markalarına hizmet veren tedarikçilerin geniş ürün yelpazesi ile tanışmaya davet eden EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, etkinliğimiz her geçen gün daha kapsamlı ve katılım oranı yüksek geçiyor. Bu kez de katılımın fazla olacağını düşünüyoruz" dedi.

Yeni Trendler Görücüye Çıkacak

Üç yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve EGSD’nin prestij projesi olma yolunda ilerleyen Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri Buluşması üyelerin ve sektör temsilcilerinin memnuniyeti ve destekleri büyüyerek devam ederken, sektörün önemli buluşması haline gelen etkinlikte tekstil ve hazır giyim tedarik firmaları gün boyunca profesyonel ziyaretçiler ile ikili görüşmeler yapma ve yeni ürünleri yakından inceleme fırsatını yakalayacak.

Mini Fuar Havasında Etkinlik

Etkinliğin adeta mini bir fuar havasında geçeceğini dile getiren Abay, amaçlarının bölgedeki sektör temsilcilerine hareket kazandırmak olduğunu açıkladı. Etkinliğin oldukça dolu bir içeriğe sahip olduğunu dile getiren Abay, "Dokuma– örme kumaş, boyahane, ambalaj, yazılım, nakış, brode, gipür, konfeksiyon makinaları, barkod sistemleri, yazılım, etiket, tela, aksesuar, fermuar gibi ürün gruplarındaki EGSD üyeleri gün boyunca ikili görüşmeler gerçekleştirmektedirler" diye konuştu.

Katılımcıların yeni tedarik ürünlerini sergileme fırsatı bulacağını da ifade eden Abay, yeni teknolojiler ve şirketlerin teknolojik entegrasyonu ile ilgili içeriklerinde ikili görüşmelerde sağlanabileceğinin altını çizdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN