Dünyanın En Modern ve Türkiye'nin En Büyük Rolex Mağazası Marone Mobilya'ya Emanet!

Rolex ve Marone Mobilya ortaklığıyla yürütülen İsviçre merkezli bu proje, İzmir’in marka değerini oldukça yükselteceğinin sinyallerini veriyor.Dünyanın önde gelen saat ve aksesuar markası Rolex, Türkiye’deki en büyük mağazasının mobilya ve dekorasyon işlerinde, kurulduğu ilk günden itibaren sektöründeki başarılarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Marone Mobilya’yı tercih etti.

Geçtiğimiz ay içerisinde Marone Mobilya’nın sosyal medya üzerinden duyurusunu yaptığı bu proje İzmir’de büyük bir heyecana sebep oldu. Studio City, Park Yücesoy, GK Yapı ve Kar Yapı gibi projelerde beklentileri karşılamayı başaran Marone Mobilya, bu projede de kendisine güvenenleri yanıltmayacağının garantisini veriyor.

Oldukça hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden bu sürecin en kısa sürede tamamlanmasını ve İzmir’in hak ettiği ayrıcalıklardan birisine daha kavuşmasını merakla bekliyoruz.

Projenin ilerleyişi ile ilgili en güncel bilgileri Marone Mobilya’nın sosyal medya hesapları üzerinden edinebilirsiniz.

www.facebook.com/maronemobilya

www.instagram.com/maronemobilya
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Rolex İzmir, Marone Mobilya İzmir, İzmir Marone Mobilya, Studio City İzmir, Park Yücesoy İzmir, GK Yapı İzmir, Kar Yapı İzmir, İzmir İş Dünyası, İzmir Cemiyeti