HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 20 Şubat 2020

DİVERSEY AKILLI TEMİZLİK VE HİJYEN ÇÖZÜMLERİYLE İZMİR HORECA FUARI’NDA

Magazinizmir
100 yıla yakın uzmanlık ve birikimiyle Türkiye’de verimli ve sürdürülebilir temizlik çözümleri sunan Diversey, akıllı temizlik teknolojileriyle 19-22 Şubat tarihleri arasında, İzmir’de düzenlenen 5. HORECA Fair Ege Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı’nda yer aldı.

Diversey, bu yıl 5.’si 19-22 Şubat 2020 tarihleri arasında İzmir Gaziemir’de gerçekleştirilen Horeca Fair Ege Uluslararası Otel Ekipmanları, Ağırlama Konaklama Teknolojileri Fuarı’nda TASKI, Soft Care, Suma, Clax, Divergard, Oxivir, Good Sense gibi ürün gruplarıyla birlikte IntelliTrail, IntelliBot, IntelliDish, IntelliLinen gibi Internet of Clean (IoC – Temizliğin İnterneti) sistemlerini fuar ziyaretçileri ile buluşturdu.

 

Dünya hijyen devi Diversey standını ziyaret edenler, mermer zemin üzerinde canlı demosu yapılan Twister ürününün milyarlarca mikroskobik elmas ile zemini aynı anda hem temizlediği hem de parlattığını, sürdürülebilir elektrikli süpürge serisi TASKI Aero ve TASKI Aero BP ürünlerinin, modern motor ve hava akış sistemiyle temiz ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için sunduğu üstün hava kalitesinin detaylarını öğrenme fırsatı yakaladı. Fuar boyunca TASKI Aero, hafif ve kompakt tasarımında yer alan verimli motor, patentli “Whisper” Teknolojisi ve güçlü temizlik performansı ile öne çıktı.

 

Fuar ile ilgili düşüncelerini dile getiren Diversey MEA (Orta Doğu ve Afrika) Profesyonel İş Birimi Bölge Başkan Yardımcısı Gökhan Özdöl şunları söyledi: “Diversey olarak; tüm faaliyetlerimizin merkezinde gelecek nesillere daha güvenli ve sağlıklı bir dünya bırakmak yer alıyor ve sürdürülebilirlik vizyonumuzu yansıtan yeni ürün ve hizmetlerimizi HORECA Fuarı’nda sektörle buluşturmaktan dolayı mutluyuz. IntelliTrail, IntelliBot, IntelliDish, IntelliLinen gibi IoC sistemlerimizle Türkiye’deki iş ortaklarımızın da verimlilik ve sürdürülebilirliğe odaklı temizlik ve hijyen teknolojilerimizle hayatını kolaylaştırmaya ve Türk turizm ve otelcilik sektörüne katma değer üretmeye devam edeceğiz.”

FACEBOOK İLE BAĞLAN