Değişime Gönül Verenler Buluştu

Değişim ve farkındalık yaratmak için kurulan Yaşam Çiçeği’nin "Değişim için en etkili yöntemler" adlı atölye çalışması Marmaris Grand Yazıcı Otel'de yapıldı.Etkinliğe Kemal Haluk Cebe, Eralp Caner, Dr. Hülya Koyuncu, Zekiye Sönmez, Fadime Çelik, İkbal Kaya, Öykü Yılmaz, Nural Yıldız ve Evrim Akkaya konuk oldu. Kemal Haluk Cebe, isimlerin aşk hayatını, kariyeri ve yaşam kalitesini nasıl etkilediğini anlattı.

"Geçmişe Geçmiş Olsun"

Kansersiz Yaşam Derneği Genel Sekreteri Terapist Eralp Caner; ilişkileri, kariyeri, sağlığı ve fiziksel hayatı etkileyen düşünce kalıplarının değişimini gösteren ileri seviye PSYCH-K uygulamasını tanıttı. Dr. Hülya Koyuncu, inancın biyolojisini paylaştı. Zekiye Sönmez, scio quantum yaşam enerjisini dengeleme sistemi ile sağlıklı yaşam tarzının nasıl keşfedileceğini ve stres tespitini uygulamalı olarak gösterdi. Fadime Çelik, katılımcılara, kendini tekrarlayan başarısızlıkların, korku ve endişenin, ilişkilerde yaşanan problemin atalardan gelen etkilerinin tespit ve şifalandırılmasını yaptırdı. İkbal Kaya, her fiziksel rahatsızlığın altında yatan duygusal mesajın ‘affederek’ nasıl iyileştirileceğini aktardı, "geçmişe geçmiş olsun" dedi. Yazar Öykü Yılmaz, duyguların şifresi hakkında bilgi verdi. Nural Yıldız, hem nefes çalışması yaptırdı, hem de doğum tarihinin şifresini açıkladı. Evrim Akkaya da bedendeki duruş bozukluklarını analiz etti.

Yaşam Çiçeği’nin kurucusu Gül Yazıcı, etkinliğin büyük ilgi gördüğünü dile getirerek şu bilgileri verdi: "Bu çalışmanın devamını tüm Türkiye’de atölye, seminer ve konferanslarla devam ettirmeyi hedefliyoruz. Marmaris’e de sürprizlerimiz olacak" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Yaşam Çiçeği, Kemal Haluk Cebe, Eralp Caner, Dr. Hülya Koyuncu, Zekiye Sönmez, Fadime Çelik, İkbal Kaya, Öykü Yılmaz, Nural Yıldız, Evrim Akkaya, Marmaris, İzmir İş Dünyası