HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 19 Haziran 2019

CANAN & İRİS Concept Events, 18 Haziran, Salı günü Hotel Les Ottomans’ta gerçekleşen ‘Summer Shopping’ etkinliği ile misafirlerini birçok seçkin marka ile buluşturdu.

Magazinizmir
2013 yılından beri çeşitli konseptlere uygun alışveriş etkinlikleri düzenleyen ve etkinliklerindeki özel programları ve katılımcılarıyla büyük ilgi çeken Canan Köksal ve İris Hatem,‘Summer Shopping’ alışveriş etkinliğinde birbirinden farklı yaz konseptleriyle misafirlerine keyifli bir gün yaşattı.

Esra Yakupoğlu, Serra Taşkent, Yelda Elmas gibi isimleri ağırlayan Summer Shopping etkinliğinde Milka Karaağaç, Kısmet by Milka markasıyla piercing eventine ev sahipliği yaptı.

Tüm bunların yanı sıra Summer Shopping misafirleri yepyeni bir moda alışveriş platformu “giybi” ile tanıştırdı. giybi; kıyafetten takıya, aksesuardan ayakkabıya; modaya dair ne varsa “giybimoda” Instagram hesabı üzerinden sunan bir moda platformu. Misafirler giybi’nin seçtiği ürünleri incelerken, etkinliğin medya sponsoru olan Hello dergisinin moda editörleri tarafından hazırlanan özel seçki misafirlerin beğenisine sunuldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN