HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 27 Aralık 2019

ÇAMAŞIR VE ÜTÜDEN SIKILAN İZMİRLİLERİN İMDADINA MR JEFF YETİŞİYOR

Magazinizmir
Eve teslim kuru temizleme, ütü ve çamaşır yıkama hizmetleri sunan Mr Jeff, İstanbul ve Ankara’dan sonra artık İzmir’de de hayatı kolaylaştırıyor. İzmir’deki ilk şubesini Karşıyaka’da açan Mr Jeff, mobil uygulaması aracılığıyla temizlenmesini ya da ütülenmesini istediğiniz çamaşırlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz adresten alıp 48 saat içinde tertemiz bir şekilde teslim ediyor.

Çamaşır yıkamaktan, ütü yapmaktan sıkılanların, bu işlere ayıracak vakti olmayanların imdadına yetişen Mr Jeff, artık İzmirlilere de hizmet veriyor. Mobil uygulaması aracılığıyla kolayca erişilebilen bir çamaşırhane hizmeti sunan Mr Jeff, Karşıyaka Yalı’da açılan yeni şubesiyle İzmirlilerin hayatını kolaylaştırıyor.

2015 yılında İspanya’da kurulan Jeff, çamaşırlarınızın zamanında ve güvenilir bir şekilde yıkanmasını ve ütülenmesini sağlıyor. Aylık sabit bir ücret karşılığı kıyafetlerinizi istediğiniz adresten, istediğiniz saatte alan Jeff, yıkanıp ütülenen giysilerinizi 48 saat içinde adresinize teslim ediyor. Kuru temizleme, ütü ve çamaşır yıkama olarak üç ayrı hizmeti bir arada sunan Jeff, halı, yatak örtüsü, nevresim takımı ve yorgan gibi temizlenmesi güç ürünler için de temizlik hizmeti sağlıyor.

Mr Jeff şu anda İzmir’de Karşıyaka’da, İstanbul'da Ataşehir, Beşiktaş, Cihangir, Beylikdüzü ve Küçükçekmece’de, Ankara’da ise Çankaya ve Eryaman’da hizmet veriyor.

Jeff hakkında:

İspanyol startup şirketi Jeff, 2015 yılında Eloi Gómez, Adrián Lorenzo and Rubén Muñoz adlı üç genç girişimci tarafından Valensiya’da kuruldu. Şirket şu an Asya, Latin Amerika, Afrika ve Avrupa’da bulunan 32’nin üzerinde ülkede mobil uygulama, internet sitesi ve mağazaları üzerinden kullanıcılarına pratik çözümler sunuyor. Eve teslim kuru temizleme ve çamaşır yıkama ve ütü hizmeti veren Mr Jeff, kısa bir süre sonra kuru temizleme servisine ek olarak Beauty Jeff ve Fit Jeff adı altında güzellik ve fitness servisleri de vermeye başlayacak. Android ve IOS cihazlarda kullanılabilen uygulama, geleneksel iş modellerini tamamen değiştiren franchise ağı sunuyor. Mr Jeff, Türkiye'deki başarılı ve düşük yatırımlı franchise fırsatları da dâhil olmak üzere, Jeff Hub olarak adlandırılan 1.780'den fazla mağazasıyla uluslararası bir genişleme sürecine giriyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN