HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 5 Haziran 2017

Cabrio’ların Güvenilir Adresi ''Tan Oto Bakım Servis''

Magazinizmir
Hem keyif hem de ihtiyaç olan arabalarınızın daha bakımlı, daha ekonomik onarım hizmetini 15 yıllık bir deneyimle buluşturmak istemez misiniz?

 Marka ve model gözetmeksizin tüm araçlara özenle ve tecrübeyle yapılan A’dan Z’ye onarım hizmeti veren TAN OTO, Cabrio araçların problemlerini de ustalıkla çözüyor.

Cabrio araçlarda yaşanan açılır kapanır tavanlarındaki problemlerin üstesinden gelmeyi başaran TAN OTO, sizi yetkili servislerin cebinizi yakan masraflarından da kurtarıyor.
2002 yılından bu yana hizmet veren ve araba sevdalarının çözüm ortağı olduklarını söyleyen TAN OTO BAKIM SERVİS sahibi Serdar Sevinç;

“Uzun yıllardır İzmir’de tüm araçlar için profesyonel bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Fakat Cabrio araçlarda yaşanan açılır-kapanır tavan problemleri ve yetkili servislerin gereğinden fazla ücret talep etmeleri, bizim uzmanlık alanını biraz daha genişletmemize sebep oldu. Yetkili servislerin en ufak bir sorunda bile yüklü miktarda ücret talep etmeleri nedeninden yola çıkarak geliştirdiğimiz bakım onarım sistemimiz sayesinde artık çok uygun fiyatlara Cabrio araçlardaki problemleri çözebiliyoruz. Hem bu araçların alımını destekleyen, hem keyiften mahrum etmeyen hem de daha uygun maliyete onarım yapılabileceğini bir kez daha göstermek bizler için de çok gurur verici. O yüzden Cabrio araçlardan vazgeçilmesin, sorunlar TAN OTO ile her daim çözümlensin.” dedi.

Verilen Hizmetler:
*Oto Klima Bakım
*Oto Klima Onarım
*Oto Elektrik
*Oto Elektronik
*Eps Elektronik Direksiyon Onarım
 

Detaylı bilgi için;

0532 300 78 37
404 sok. no:15 3. Sanayi sitesi Bornova / İzmir

www.facebook.com/izmircabrio/
 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN