HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 21 Haziran 2017

Burada ''O Eski Kemeraltı''

Magazinizmir
O eski Kemeraltı'nın tadına bakanlar, yenisinde hep eskiyi ararlar...

İzmir’in tarihine dokunarak eski günlerin ruhunu tekrar yaşatmak için yola çıkan L’agora Old Town Hotel & Bazaar eski ve yeninin uyumunu, eşsiz lezzetler ve keyifli ambiyans eşliğinde sizlere sunuyor. Büyüleyici atmosferi ile eski kemeraltı hasreti çekenlere o günleri yaşatmayı hedefleyen L’agora; iç mekana ait her bir ayrıntıyı, geçmiş ve geleceği olağanüstü bir uyumla yansıtması için titizlikle kurguladı.

En üst kalitede malzemeler, klasik zevkten ayrışan post-modern mimari anlayışı ve ilhamını zamandan alan mekan kurgusunun yanı sıra, üst katında 18 odalı butik oteli, avlusunda 120 kişilik kafesi ve 17 dükkanı ile kemeraltında benzeri olmayan keyif merkezi sizleri bekliyor. İster konaklamak için, ister dostlarınızla akşam yemeği yemek ya da yoğun temponuzun arasında bir kahve içmeye uğrayabileceğiniz bu muhteşem mekan kemeraltının en meşhur sokaklarından biri olan havra sokağında 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Geçtiğimiz günlerde harika bir  iftar yemeği için basın mensupları ve acentaları bir arayan getiren L’agora, keyifli bir organizasyona da imza atmayı başardı.

Rezervasyon ve Bilgi için;

0232 425 02 05  / info@lagoraoldtown.com

www.lagoraoldtown.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN