Buca'da Yatırımın Doğru Adresi: Artı Konsept

Artı Konsept Yapı, sınırlarında Türkiye’nin en çok öğrenci alan 9 Eylül Üniversitesi’ni barındıran ve İzmir’in 2. en karlı konut yatırım merkezi olan Buca’da geleceğe yatırım yapmak isteyen mikro girişimcilere katma değer yaratabilecekleri eşsiz fırsatlar sunuyor.2009 yılında M. Şükrü Cerrahoğlu, Levent Cerrahoğlu ve Soner Peynirci tarafından kurulduğu günden bu yana tüm projelerini insan odaklı planlayan, gelişen teknolojileri ve inşaat sektöründeki uygulama tekniklerini yakından takip eden, en küçüğünden en büyüğüne tüm projelerinde farklılık yaratmaya çalışan yıllara dayalı iş tecrübesi, ekip ruhu ve çözüm üretme kabiliyeti ile her üretiminin gelecek nesillere devredecek bir miras olduğu bilinciyle hareket eden Artı Konsept Yapı Buca’da katma değeri yüksek projelerine devam ediyor.


Düşük Risk - Yüksek Kazanç

Buca’da daha önce tamamladığı Artı Rengin, Adatepe Apartmanı ve Tınaztepe’de bulunan öğrencilere yönelik 1+1 10 daire ile yatırımcılarını sevindiren Artı Konsept Yapı, “düşük risk - yüksek kazanç” mottosuyla mikro yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Hızlı geri dönüş avantajıyla kısa vadede yatırımcılarına artı değer yaratan Artı Konsept Yapı, devam eden Artı Deren, Artı Güneş, Artı Nehir ve Artı Begos projelerinin 1+1, 2+0, 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle konut sektörüne yatırım yapmak isteyenlere geniş ayrıcalıklar tanıyor.

Üniversite Büyüyor, Fırsatlar Artıyor

Özellikle, 2016-2017 yılına kadar aşamalı olarak 28.000‘den 58.000’e çıkacak öğrenci nüfusunun barınma ihtiyacının dramatik bir şekilde artacağı göz önüne alındığında, talebin dengelenmesine yönelik yatırımlar büyük önem kazanıyor. Artı Konsept Yapı ortaklarından Şükrü Cerrahoğlu “Satın alınan konutlarda Buca’nın öğrenci merkezli özel konumu nedeniyle hızlı bir değer artışı görülüyor. An itibariyle Buca’da arzın talebe cevap verememesinden dolayı hem çok hızlı kiralama olanağı hem de yüksek kira geliri fırsatı yatırımcılara büyük fırsatlar sağlıyor. TOKİ’nin Tınaztepe yerleşkesi içerisinde 1000 kişilik bir öğrenci yurdu inşaasına başlamıs olması, bahsettiğimiz yoğun talebin bir oranda dengelenebilmesine yöneliktir. Bu durum yaptığımız tespitleri doğrulamaktadır.” diyerek Buca’da konut alanına sektörünün hızlı geri dönüş sağlanabilinen bir yatırım olduğunu belirtiyor.

Doğru Proje, Doğru Yatırımcı

Artı Konsept Yapı, bölge seçiminden malzemelere, işçilikten mimarlığa kadar yaptığı çok yönlü saha analizleriyle “doğru bögede ve doğru donanımla gerçek ihtiyacı karşılayan projeler” ile geleceğe kısa ve orta vadede yatırım yapmak isteyen mikro yatırımcıları bekliyor.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER artı konsept izmir, buca yatırım projeleri, buca yatırım, artı konsept, Şükrü Cerrahoğlu, Levent Cerrahoğlu, Soner Peynirci, buca inşaat, izmir inşaat projeleri, izmirde yatırım