Brand Office ile Geleceğin Ofislerine Bugünden Kavuşun!

Sektörde 20 yılı geride bırakan Özemeksan İnşaat, konut ve ofis projeleriyle İzmir'in gözde lokasyonlarında yeni projelere imza atıyor.İzmir iş dünyasının rağbet ettiği, yeni kent ve finans merkezi Bayraklı'da satışa sunulan ve 62 ofisten oluşan "Brand Office" projesi, modern tasarımı, sosyal donatıları ve a plus hizmetleriyle benzerlerinden ayrılacak.

Özemeksan İnşaat'ın Kurucusu Binali Özbaykız, Brand Office bünyesinde profesyonel site yönetimi, resepsiyon ve otel hizmeti, akıllı ofis sistemi, kartlı geçiş sistemi, spor ve fitness alanı, çocuk oyun alanı, ogs ile araç girişi, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, geniş kat holleri ve hobi odasının bulunacağını söyledi.
Geleceğin ofislerini bugünden tasarladıklarını kaydeden Özbaykız, “Projemiz, gerek merkezi konumu gerekse de ulaşım olanaklarıyla bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap verecek. Brand Office, konfor ve işlevsellilği bir arada sunan iç mimariye sahip. Çağdaş ofis anlayışını yatırıma dönüştürüyoruz. İzmir'de ofis konseptini bir adım ileri taşıyoruz” diye konuştu.

 

Önemli Olan Değer Yaratmak

İmza attıkları her projede güven algısını daha da yükselttiklerini belirten Özemeksan İnşaat Kurucusu Binali Özbaykız, son dönemde ağırlıklı olarak Bornova ve Bayraklı'da konut ve ofis ihtiyacına yönelik çözümler ürettiklerini söyledi.
“Amacımız çok para kazanmak değil, arkamızda bir değer yaratmak” diyen Özbaykız sözlerine şöyle devam etti: “Markamızı birçok kişi biliyordu. Şimdi herkesin tanıması için çalışıyoruz. Biz insanlara kalite ve güveni bir arada sunuyoruz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İzmir'de konut açığı bulunmasına rağmen, yeni arsa üretmekte zorluk çekiyoruz, İzmir'in yükselen değeri olan Bornova ve Bayraklı'da farklı projelerimizi 2016 yılında da sürdüreceğiz. Yeni kent merkezinde arsa arayışımız sürüyor. Uygun yer bulursak Karşıyaka'da da inşaat yapmak istiyoruz"
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Özemeksan İnşaat İzmir, İzmir Özemeksan İnşaat, Bayraklı İzmir, İzmir Bayraklı, Binali Özbaykız, Brand Office İzmir, İzmir İş Dünyası