İŞ DÜNYASI -- 1 Mart 2016

Boyalık Beach'in Yeni Hedefi Balkanlar

Magazinizmir
İzmir’in tatil cenneti Çeşme’nin en iyi 5 yıldızlı otellerinden birisi olan Boyalık Beach Hotel, Balkanların Avrupa Birliği üyesi Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Romexpo 2016 – Romanya Turizm Fuarı’nda boy gösterdi.

Rusya ile yaşanan siyasi krizin ardından çıkış yolları arayan Türk turizmi çareyi komşu ülkelerde arıyor. Geçtiğimiz hafta İran Turizm Fuarı’na katılan Boyalık Beach Hotel yetkilileri bu hafta da Balkanların Avrupa’ya açılan kapısı Romanya’daki Romexpo 2016 Turizm Fuarı’na katıldı.

Bu Yılı Kayıpsız Geçireceğiz

Farklı ülke ve coğrafyalardan Çeşme’ye turist getirmek için bu yıl dünya çapında düzenlenen neredeyse tüm fuarlara katıldıklarını belirten Boyalık Beach Çeşme Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, uzman ekiplerle gerçekleştirdikleri bire bir görüşmelerle bu yılı kayıpsız geçirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Umudumuzu Yitirmedik

Çeşme’nin hazır alt yapısı ve sağladıkları tüm olanaklarla dünyanın sayılı turizm merkezlerinden birisi olduğunu hatırlatan Belge, "Yaptığımız tüm bu çalışmalarımızla 2016 yılını kayıpsız geçirmek istiyoruz. Burada milli takım oyuncuları gibi görev yapıyoruz. Bizler Türk turizmcileri olarak hiçbir zaman umudumuzu yitirmedik. Kendimize güveniyoruz. Asya’dan Avrupa’ya kadar dünyanın birçok ülkesinde yaşayan tatilcilere hitap ediyoruz. Tüm olumsuz faktörlere rağmen her şey güzel olacak" diye konuştu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN