Boyalık Beach'e Bayram Geldi

Türkiye'nin tatil cenneti Çeşme'de kaliteli hizmet anlayışla misafirlerine unutamayacakları tatil sunan Boyalık Beach Hotel, Kurban Bayramı'nın tüm coşkusunu da hazırladığı muhteşem eğlence programlarıyla 4 gün boyunca 309 liradan başlayan fiyatlarla yaşatacak.Her özel güne, ‘özel kampanyalarla’ tatilcilerin ilk tercihi olan Boyalık Beach Hotel, Kurban Bayramı süresince her güne bir organizasyon hazırladı.

Her Güne Bir Konser

Bayramın birinci günü Şule ve Orkestrası’nın muhteşem canlı müzik performansıyla bayrama merhaba diyecek olan misafirler sırasıyla, ikinci günü Lütfu Tuna ve Orkestrası ile, üçüncü günü Malik ve Buse canlı performansı ve dördüncü günü ise özel Arp Dinletisi kulaklarının pasını silecek.

Çocuklar Yine Unutulmadı

Çocuklu ailelerin rahat bir tatil geçirmesi için her türlü alternatifi sunan Boyalık Beach Hotel, minikler için özel olarak hazırlanan parkurda eğitici, öğretici oyunlar ve mini diskosuyla eğlenceli anlar yaşatacak.

Eşsiz Doğal Ortam

Muhteşem Boyalık Koyu’na uzanan plajı ve odalarındaki harika deniz manzarasıyla misafirlerini hayran bırakan Boyalık Beach Çeşme’de, misafirler Türk ve dünya mutfaklarının seçkin örnekleriyle tanışma imkanı bulacaklar.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Çeşme İzmir, İzmir Çeşme, Boyalık Beach Hotel izmir, Şule ve Orkestrası izmir, Lütfu Tuna ve Orkestrası, özel Arp Dinletisi izmir, yeme-içme, izmir eğlence, izmir etkinlikleri