HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Eylül 2021

Başdaş’tan online hizmet yatırımı

Magazinizmir
Başdaş Market, İzmir ve Aydın’ın yazlık bölgelerine daha etkin online hizmet verebilmek için filosuna 6 araç daha kattı.

Son olarak açılan Özdere mağazası ile şube sayısını 32’ye çıkaran Başdaş, online alışverişte de büyümesini sürdürdü. Büyümesini fiziksel olarak sürdürmeye devam eden firma, online hizmetlere daha iyi cevap verebilmek için araç filosunu güçlendirdi.
İzmir ve Aydın'da bulunan 32 şubesiyle faaliyet gösteren Başdaş, e-ticaret hizmetini yaygınlaştırmak için yatırım yapmayı sürdürüyor. İzmir genelinde 16, Aydın’da ise 2 ilçede online hizmet veren firma, yazlık bölgelerdeki hizmet kapsamını genişletmek üzere 6 araç daha satın aldı.

Başdaş Online, cazip fiyatları ve kaliteli ürünleriyle sanal alışveriş dünyasında da yerini sağlamlaştırıyor.

Başdaş Online, müşteri odaklı teknolojik altyapısı ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyor. Pandemi nedeniyle internet üzerinden alışverişe olan talep artarken değişime ayak uyduran Başdaş, bir yandan şube sayısını artırırken bir yandan da online altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. İnternet alışverişinde zengin ürün çeşitliliği ile faaliyet gösteren Başdaş Online, cazip fiyatları ve kaliteli ürünleriyle sanal alışveriş dünyasında da yerini sağlamlaştırıyor.
Başdaş Online hakkında konuşan Başdaş Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Başdaş, “İzmir’in yüzde 60-70’ine hizmet veriyoruz. Hedefimiz önce Ege Bölgesi’nin tümüne, daha sonra da tüm Türkiye’ye hizmet vermek” dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN