Başarılı Kadınlar İzmir’de Ödüllendirilecek

"Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi İzmir Toplantısı" 1 Haziran Çarşamba günü Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu, Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu, Ege İş Kadınları Derneği işbirliği ile Ege İhracatçılar Birliği Konferans salonunda gerçekleştirilecek.Açılış konuşmasını EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu’nun yapacağı toplantıda bölgenin en başarılı girişimcilik hikayesine sahip ve aynı zamanda bölgenin en başarılı iş kadınına ödüller verilecek.

Toplantıya Devlet Eski Bakanı Işılay Saygın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadoğlu, BASİFED Başkanı Levent Akgerman, Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Sabri Ünlütürk, TÜRKONFED İş Dünyasında Kadın Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Arkas Holding CEO’su Önder Türkkanı, Suteks Yönetim Kurulu Başkanı Nur Ger katılacak.

Toplantıda Türkiye’deki kadın kavramını tartışacaklarını dile getiren EGİKAD Yönetim Kurulu Başkan Betül Elmasoğlu, kadını iş yaşamındaki yerinin daha da güçlendirilmesi ve ülke ekonomisine daha çok katkı sağlaması için yapılması gerekenleri konuşacaklarını söyledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu İzmir, İzmir Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu, Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu İzmir Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu, Ege İş Kadınları Derneği İzmir, İzmir Ege İş Kadınları Derneği, Ege İhracatçılar Birliği İzmir, Betül Elmasoğlu, Aziz Kocaoğlu, Mustafa Toprak, Hüseyin Mutlu Akpınar, Tarkan Kadoğlu, Levent Akgerman, Sabri Ünlütürk, Yasemin Açık, Önder Türkkanı, Nur Ger, İzmir İş Dünyası