Barçın Spor; Dünyaca Ünlü Konseptiyle İlk Kez İstanbul’da

Spor perakende sektörünün İzmirli markası Barçın Spor, İstanbul Buyaka AVM’de 700 m2’lik yeni mağazasıyla büyük ilgi görüyor.Adidas, Nike, Puma, Reebok, Converse, Tiger, Asics, New Blance, Sketchers, Speedo, Arena, Head gibi dünyaca ünlü spor giyim markalarının en yeni ürünlerinin yer aldığı mağaza, Barçın Spor zincirinin İstanbul’da 6. Mağazası oldu. Uzun süren mimari çalışmalar sonucunda sadece Türkiyede değil dünyada da büyük beğeni kazanan yeni bir konsept hazırladıklarını belirten Genel Müdür Celal Kaya, “Buyaka Mağazamız gerek metrekare rahatlığı gerekse en yeni konseptle tasarlanmış olmasıyla bizim için çok önemli. Türkiye’de spor perakendeciliğinin çıtasını oldukça yukarıya taşıdığımızı düşünüyorum. Uluslararası perakende otoriteleri tarafından ödüle aday gösterilen bu projeyi Mimar Yalın Tan ve ekibiyle hazırladık. Amacımız en keyifli ortamda spor giyim tutkunlarının alış veriş yapmasını sağlamak” diye konuştu.


15 personelin görev yapacağı mağazada spor ayakkabıdan, koşu saatlerine, yarış mayolarından atlama iplerine, futbol topundan, havuz gözlüğüne kadar yüzlerce kategoride ürünler yer alıyor. Anadolu yakasının en büyük spor mağazalarından biri olan Barçın, Buyaka açıldığı ilk günden beri büyük ilgi görüyor. İzmir’in sıcak alışveriş ortamını İstanbul’a taşımaktan büyük gurur duyduklarını da belirten Celal Kaya, İstanbul ve çevresinde mağaza yatırımlarını sürdüreceklerini özellikle genç nüfus potansiyelinin spor giyim sektörünü daha da büyük rakamlara taşıyacağına inandığını vurguladı.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER barçın spor, istanbul, izmir, buyaka AVM, mağaza, Adidas, Nike, Puma, Reebok, Converse, Tiger, Asics, New Blance, Sketchers, Speedo, Arena, Head, spor giyim, Türkiye, konsept, dünya, spor parekendecisi, Uluslararası, Mimar Yalın Tan, spor ayakkabı, spor giyim, koşu saati, izmir cemiyeti, izmir iş dünyası