HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 28 Ekim 2020

Bade Gourmet Narlıdere’de

Magazinizmir
İş insanı Cem Demirtaş ve eşi Banu Demirtaş, ithal ürünleri bir arada bulmak isteyen İzmirliler için Narlıdere'de Bade Gourmet'i hayata geçirdi.

İş insanı Cem Demirtaş ve eşi Banu Demirtaş tarafından kurulan Bade Gourmet, kaliteden ödün vermeden ithal ürünleri bir arada bulmak isteyenler için Narlıdere'de açıldı. Narlıdere'de geniş geniş ürün kartelasıyla hizmet veren Bade Gourmet, dünyanın dört bir yanından gelen lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor. Açıldığı günden bu yana oldukça beğenilen Bade Gourmet'in işletmecisi Cem Demirtaş; "Bade Gourmet, aslında kendi ihtiyaçlarımız için ortaya çıktı. Pandemi döneminde, bu tarz bir şarküterinin eksikliğini düşünerek açmaya bir anda karar verdik. Kaliteden ödün vermeden ithal ürünlerimizle bölgemizdeki nezih dostlarımıza hitap edecek bir yerin olması gerekiyordu. Çevremizde iyi şarküteriler ve mandıralar olsa da, alışverişe çıkıldığında iyi mezeleri, iyi peyniri, taze meyveyi hep farklı yerlerden karşılıyorduk. Kasap ve tavuk ürünleri hariç bir evin ihtiyaçlarını karşılayabilecek her ürünü bünyemize almaya çalıştık. Zaman içinde kendimizi daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. Amacımız İş çıkışı insanların rahatlıkla ulaşabileceği, park sorunu olmayan ihtiyaçlarını tek bir yerden alabileceği aile ortamında butik bir yer yaratmak. Kısa sürede bile dönüşlerin ve beğenilerin bu kadar güzel olması da doğru yolda olduğumuzun bir kanıtı diye düşünüyorum." şeklinde konuştu.


Bade Gourmet'in çalışma saatlerinin her ihtiyaca karşılık vermesi için özenle belirlediklerini söyleyen Demirtaş; "Hepimiz mutlaka akşam saati ani ihtiyaçlarda, birkaç yere gitmek zorunda kalmışızdır. İşte ben bu birçok ayrı mekanı tek yere toparlamaya çalıştım. Kendi ihtiyacımı karşılamaya yönelik diye düşünürken neden olmasın dedik. Ürünleri denemeden asla satışa koymuyorum. Makarnadan deterjana, peynirden süte bir evin
acil ihtiyacı olan her nevi kaliteli ürünü koyuyoruz. İtalyan makarnaları, ithal soslar, noodle çeşitleri getirdik. Hepsi de kendi alanında çok iddialı ürünler. Kuru etler, tavuk göğsü fümeler, Dana baconlar, antrikot fümeler, roastbeefler, bresola, sosisler ve sucuk çeşitleri ise lezzet düşkünü müşterilerimizin vazgeçilmezi. Smoke sucukları özellikle belirtelim." dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN