Assos İzmir'li İş Ortakları İle Bir Araya Geldi

Mücevheri modaya dönüştüren marka Assos, İzmir’deki iş ortaklarını Kaya İzmir Thermal & Convention Otel’de ağırladı.Yarattığı özel konseptler ve ürünlerle sektöründe birçok ilke imza atan Assos, her sene olduğu gibi bu sene de kuyumcular buluşmasına ev sahipliği yaptı. Kuyum sektörüne yön veren İzmir’li yatırımcıların katıldığı ve büyük ilgi gösterdiği organizasyonda Assos kuyumcuları, vitrinlerini tazeleyecek yeni Assos koleksiyonları ile buluştular. Assos Genel Müdürü Mustafa Kemal Çeçen’in konuşmasıyla başlayan organizasyon keyifli anlarla devam etti.

Ürün kalitesi, satış sonrası hizmeti ve her yaşam biçimine uygun zengin ürün gamı ile müşteri beklentilerini başarı ile karşılayan Assos, yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilen organizasyonlar ile mücevher modasına yön vermeye devam edecek.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Assos, İzmir, Mücevher, Kaya İzmir Thermal & Convention Otel, konsept, kuyumcular, yatırımcı, organizasyon, vitrin, koleksiyon, Mustafa Kemal Çeçen, ürün gamı, yurt içi, yurt dışı, mücevher modası, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti