HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 15 Kasım 2018

Altın Orman, Satış Başarısıyla Dikkat Çekiyor

Magazinizmir
İnşaat sektörünün durağanlaştığı şu günlerde Gürtaş İnşaat'ın İzmir'de yapımını sürdürdüğü Gordion Altın Orman Bornova projesi, kısa sürede elde ettiği 400 dairelik satış başarısıyla dikkat çekiyor.

Altın Orman'ın yurtiçi kadar yurtdışından da ilgi gördüğünü belirten Proje Satış Müdürü Tuna Uğurluel, projeyi doğal koruluğu, geniş sosyal olanakları, yaşam alanları, konumu ve farklı konsepti ile her yaştan bireyin ve özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiğini söyledi.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunduklarını da dile getiren Tuna Uğurluel, 60 aya kadar 0.98 faiz oranıyla firma kredisi sağladıklarını da ifade ederek, “Özellikle 3+1 ve 2+1 daireler büyük ilgi görüyor çünkü yatırım amacıyla gelenler Altın Orman’ı gördükten sonra oturmaya karar veriyorlar. Yurtiçi ve yurtdşına şu ana kadar 400 dairenin satışını gerçekleştirdik. Altın Orman doğayla içiçe konumu, eşsiz körfez manzarası ve yapımı devam eden uçanyol projesinin hemen yanıbaşındaki konumuyla tercih ediliyor. Kısa sürede elde ettiğimiz 400 dairelik satış başarısının en büyük nedenleri bunlarla birlikte İzmir’in son dönemdeki cazibe merkezi olma özelliğidir” diye konuştu.

Gürtaş İnşaat'ın 36 yıllık sektörde edindiği bilgi birikimi, deneyimi ve daha önce yaptığı işlerle İzmir’de de kendini kabul ettirdiğini ifade eden Uğurluel, ayrıca İzmir’de yeni projelere imza atmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

Anahtarlar 2020'de Teslim

Daireleri 30 Ağustos 2020'de sahiplerine teslim edeceklerini belirten Uğurluel, "Altın Orman’ı doğa, çevre ve insan dostu bir proje olarak konumlandırdık. Aralık 2019’da tamamlanacak Uçan Yol projesinin yanında yer alan Altın Orman, geniş sosyal donatılarının yanında özellikle çocukların özgürce oyun oynayabilecekleri, doğayla iç içe olabilecekleri ve spor yapabilecekleri imkanlar sunuyor. Daire başına 25 metrekare yeşil alanla ve kendine ait 15.000 m²’lik doğal korusuyla Avrupa standartlarının üstünde bir peyzaj alanı tasarladık. Altın Orman'da, 1+1, 2+1, 3+1 az sayıda 4+1 ve 56 adet garden tip olmak üzere toplam bin 215 adet konut yer alacak” diye konuştu.

Çevre Dostu Proje

Altın Orman'ın körfez ve deniz manzarası, temiz havası, ormanı ve yeşil alanlarıyla tam bir doğa dostu yaşam projesi olduğunu kaydeden Tuna Uğurluel: “Projede yer alan güneş panelleriyle ortak alanların aydınlatılması için enerji sağlayacağız. Biriktirdiğimiz yağmur sularını ise peyzaj alanlarının sulanmasında kullanacağız. Ayrıca, Altın Orman’da evcil hayvanlarnız için bir Pet Otel de bulunacak. Gönül rahatlığıyla, evcil hayvanınızı dert etmeden tatile çıkabileceksiniz” dedi.

Her Şey Konforlu Bir Yaşam İçin

Altın Orman projesinde havuz, süs havuzları, basketbol sahası, mini futbol sahası, evcil hayvanların gezeceği özel serbest alanlar, hayvan bakım ünitesi, çocuk oyun alanları ve parkları, orman içinde ağaç ev, koruluk içerisinde piknik alanları, pergoleler, yürüyüş yolları, hobi bahçeleri, meyve bahçeleri, doğal koruluk, fitness, sauna, sukuaj, çok amaçlı salon, küçük çocuklar için süreli (2-3 saatlik) çocuk kulübü ve çocuklar için bisiklet kullanım parkı olacak. Site giriş nizamiyelerinde ve her blok girişinde bulanan güvenlik bankolarında 24 saat güvenlik hizmeti verilecek. Bina ana girişleri ve site geneli güvenlik amaçlı 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemiyle kontrol edilecek. Her daire için açık ve kapalı otopark bulunacak.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN