HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 7 Ocak 2021

Alo Cep Telefonu Arıza Servisi

Magazinizmir
Pandemi nedeniyle dışarı çıkmayan vatandaşlar, cep telefonları arıza yaptığında nereye ve nasıl tamir ettireceklerine karar veremiyor. İzmirli bir firma bu konuya pratik bir çözüm üretiyor. VMY Telekom arızalanan telefonları evden alıyor tamir edip aynı gün içerisinde size teslim ediyor.

 Günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlarla evde kaldığımız bu dönemde her işimizi yapar olduk. Bankacılıktan toplantılara, derslerden sağlık kontrolüne kadar her ihtiyacımızı karşıladığımız telefonlar bizler için vazgeçilmez hale geldi. Bununla birlikte de telefonlarımızda oluşan bir arıza hayatımızı sekteye uğratır oldu. Pandemi sebebiyle dışarı çıkamayan vatandaşlar içinse bu durum iyice zor bir hal aldı. İzmirli bir firma cep telefonu arızalarına pratik bir çözüm üretti. Arızalanan telefonları adresinden alıp aynı gün içerisinde tamir edip adrese teslim eden firma İzmir ve İzmir çevresinde oldukça talep gördüklerini belirtti. Arayın biz gelelim uygulaması ile ilgili bilgi veren VMY Telekom Genel Müdürü Vedat Ece; “Adresinden teslim aldığımız telefonları aynı gün içinde tamir edip teslim ediyoruz. Servisimize gelerek yapılan servis işlemlerinin yüzde seksenini 1 saat içinde teslim ediyoruz. İzmir dışındaki illerdeki tüketicilerimiz için ücretsiz kargo ile evden alıp yine eve teslim imkanı da veriyoruz.” dedi.

Telefonlar Servisin Ardından Dezenfekte Edilip Poşetleniyor
Tüketicilerin en çok dikkat ettiği konuların başında gelen telefonların serviste nasıl dezenfekte edildiğini de açıklayan Ece “Servisimize gelen telefonlar UV ışınlarla dezenfekte edilip poşetleniyor. Dezenfekte edildikten sonra poşetini tüketiciler gönül rahatlığıyla açıp tekrar kullanabiliyorlar. Telefonlar kadar servisimiz de düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Personelimiz pandemi önlemelerine azami özen gösteriyor ve elektronik cihazlarımız bile ayrı yöntemlerle hijyenik hale getiriliyor.”

Cihazlarınızı Tek Kullanımlık Alkollü mendillerle Dezenfekte Edin
Son dönemde tüketicilerin telefonları temizlemeye çalışırken bozduklarını vurgulayan Ece “Pandemi sürecinde dezenfektanla ya da kolonya ile temizlenmeye çalışılırken bozulan telefon şikayetlerini çok sık alıyoruz. Bunlara dikkat etmek gerekiyor. Dezenfekte işlemi için tek kullanımlık alkollü mendilleri tercih etmeliyiz.”
Sundukları hizmete yoğun talep olduğunu belirten Ece; “Servisimiz hakkında bilgi almak isteyen tüketiciler www.vmy.com.tr web adresimizden, mesai saatleri içinde 0850 3041869 numaralı telefondan, instagram/vmyservishizmetleri hesabından veya İzmir Çankaya’da bulunan servisimizden bize ulaşabilirler.” şeklinde konuştu.

FACEBOOK İLE BAĞLAN