HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 15 Kasım 2019

AFİLİ SORULAR LİYAKAT SOHBETLERİ’NDE..

Magazinizmir
‘’ Afili Sorular Liyakat Sohbetlerinde ‘’ adlı organizasyon, İzmir Ege Palas Otel’de 13 Kasım 2019 Çarşamba günü iki duayen gazeteciyi bir araya getirdi.

 Güneri Civaoğlu ile Ertuğrul Özkök’ ün konuk olduğu organizasyonda, katılımcıların bağışları ile (TEV) Türk Eğitim Vakfı’na katkı sağlandı. 

Dört yılı aşkın bir süredir iş ve sanat hayatında önemli isimleri ağırlayan Liyakat Sohbetleri, gazeteci-yazar Gözde Yener Birman’ın moderatörlüğünde gerçekleşen Afili Sorular ile el ele vererek, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı.

Farklı bir yaklaşım ile sahnelenen söyleşi-şovda ünlü isimlerden Şevval Sam, Erol Evgin ve Cem Yılmaz barkovizyondan konuklara soru sorarak hoş bir sürpriz yaşattı ve izleyicileri kahkaha yağmuruna tuttular. Katılımcıları mest eden bir diğer sürpriz ise, Güneri Civaoğlu ileEscobar müziğinde moderatör Gözde Yener Birman’ındans etmesi oldu. Salonu tıka basa doldurarak bol alkışlı ve bol kahkahalı bir sohbete tanıklık eden katılımcılar, iki saatin nasıl geçtiğini anlamadı ve salondan memnun ayrıldılar.

Organizasyonun açılış konuşmasını yapan Liyakat Derneği Başkanı Berkay Eskinazi; geleceğin Türkiye'sinin girişimci potansiyellerini yaratmak ve geleceğin iş insanlarını yetiştirmek adına10 yıldır nice başarılı projeyi hayata geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz. Bu yılın ilk

'AFİLİ SORULAR LİYAKAT SOHBETLERİ’NDE' adlı buluşmasında yine bu güzel amaç için, Türk Eğitim Vakfı için bir aradayız. Siz değerli misafirlerimizin katkılarıyla gençlerimizin üniversite eğitimine destek veriyoruz ve inanıyoruz ki geleceğin Aydın Türk gençlerinin yetiştirilmesinde hepimiz birer destekçi olacağız, çorbada bizlerin de bir nebze olsun katkısı bulunacak.

Her şey geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için…’’ dedi.

İzmirlilerin desteği ile uzun soluklu bir proje olarak, birçok alanda farkındalık yaratan söyleşinin gerçekleşmesinde; İtaltur, Sevinç Koleji, Design by Arzu Baybal, SheAgency, Photorium Tanıtım Fotoğrafçılık, Nice Prodüksiyon, Çağlar Çiçekçilik, Fotoğrafçı Metin, Lezzetli Yaşam, Can Dijital Baskı ve La Cigale de gönüllü bir katkı koydular.

‘’Afili Sorular Liyakat Sohbetlerinde’’ adlı organizasyon yeni konu ve konuklarla İzmirlileri doyumsuz sohbetlerde buluşturmaya devam edecek.

FACEBOOK İLE BAĞLAN