2Teos Sakin Rotary Kulübü'nde Projeler Yılı

Teos Sakin Rotary Kulübü 2014-2015 Dönem Başkanı Ömer Uluğ Gökçe bayrağı 2015-2016 Dönem Başkanı Dilek Almaç'a devretti.Kaya İzmir Thermal &Convention’da düzenlenen bayrak teslim töreninde ilk kez yapılacak projeler anlatıldı.
Dönem Başkanı Ömer Uluğ Gökçe sürdürülebilir projeleri kapsamında yüzme havuzu operatörlüğü kurslarının bu yıl da devam ettiğini, bu yıl ilk kez Güzelbahçe’de geleneksel el sanatları festivali ile Urla’da Okuma-Yazma seferberliği başlattıklarını, Soma Devlet Hastanesine yanık ünitesi bağışında kulübün çeşitli projeler üreterek katkı sağladıklarını ifade etti. Yeni Dönem Başkanı Dilek Almaç ise 2013 yılında kurulan Teos Sakin Rotary Kulübü’nün daha ilk yılında Uluslararası bir kulüp olduğunu hatırlatarak devraldıkları bayrağı en yüksek seviyelere taşıyacaklarını dile getirdi. Almaç “ sağlıklı bir toplumun oluşabilmesi için sağlıklı bir aile hayatının olması gerektiği düşüncesiyle ilk kez Çift ve Aile terapistleri Derneği ile birlikte evlenecek çiftlere "Aile sırları" Projesi başlatıyoruz. Diğer önemli projemiz ise gönüllü diş hekimlerimizin desteğiyle 2.400 çocuğun 7 yaş azı dişlerini fissür ile kaplatarak süt dişi sandığımız azı dişlerini koruma altına alacağız” şeklinde konuştu.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 2Teos Sakin Rotary Kulübü izmir, izmir 2Teos Sakin Rotary Kulübü, Ömer Uluğ Gökçe, Dilek Almaç, Kaya İzmir Thermal &Convention, Güzelbahçe izmir, izmir Güzelbahçe, El Sanatları Festivali izmir, İzmir El Sanatları Festivali, Soma Devlet Hastanesi, izmir iş dünyası, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı