HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 29 Ocak 2018

2018'in Trend Gelinliklerini Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy Tanıtacak

Magazinizmir
Evlenecek çiftleri sezonun yeni trendleriyle buluşturan Evlilik Dünyası Fuarı'nda gelinlik-damatlık defilelerinde ünlü isimler podyuma çıkacak.

Binlerce çifte rehberlik eden Evlilik Dünyası Fuarı, 2018'e damgasını vuracak olan Boho konseptiyle çiftleri 70'lerin büyülü dünyasına bir yolculuğa çıkaracak. 2-4 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar'da 16. kez yapılacak olan Avrupa'nın en büyük Evlilik Hazırlıkları Fuarı, yeni trendlerle çiftleri buluşturacak.

"İçinde Aşk Olan Fuar" sloganıyla yola çıkan Evlilik Dünyası'na gelen ziyaretçiler, defileler, etkinlikler, sürpriz şovlarla renklenen fuarda indirim ve kampanyalardan da faydalanabilecekler. Seren Moda'nın düzenleyeceği ve Çağla Şıkel ile Özge Ulusoy'un da podyuma çıkacağı açılış defilesi 2 Şubat saat 14:00'de yapılacak. Aynı gün saat 16:00'da yapılacak Şinasi Günaydın damatlık defilesinde ise Tamer Karadağlı, Bekir Aksoy, Nuri Alço, Süheyl Uygur, Emre Kızılırmak gibi oyuncuların yanı sıra pek çok ünlü isim yeni sezonun damatlık modellerini sergilemek için podyuma çıkacak.

Evlilik hazırlığı yapan çiftler, gelinlikten davet masalarına, nikah şekerinden davetiyeye, damatlıktan gelin çiçeğine kadar 2018'in yeni trendlerini bulabilecekleri fuarı görmek için www.evlilikfuari.com adresinden online ücretsiz davetiye alabilirler.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN