Atik Ailesinin Mutlu Günü

Atik Metal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi’nin ortaklarından Sinan Atik ile Selffit Stüdyo’nun sahibi Elif Atik’in oğulları Demir Atik’in sünnet düğünü Kaya İzmir Thermal&Convention’da gerçekleşti.Takev’de ikinci sınıf öğrencisi olan 8 yaşındaki Demir Atik’i bu özel gününde sevenleri yalnız bırakmadı.
Düğüne katılan konuklar sevilen sanatçı Emre Altuğ’un seslendirdiği şarkılarla eğlenceli dakikalar yaşadı. Sevilen sanatçı Emre Altuğ, Atik ailesinin bu mutlu gününde yanlarında olmaktan büyük keyif aldığını söyledi. Düğün de Demir Atik, Hakkı Tosyalı imzalı kıyafetiyle göz doldururken anne Elif Atik’in Zehra ile Moda imzası taşıyan kıyafeti büyük beğeni topladı. Elif Atik’e eşi Sinan Atik, Hakkı Tosyalı takımıyla eşlik etti.
Gilde Events’in organizasyonu yaptığı düğünün töreninde köpek balığı görsel şovlar kullanıldı. Staras Technical’ın ışık şovlarıyla renklenen düğün töreni , zeybek oyunu ve zenne gösterileriyle şenlendi. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Atik Metal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Takev, Demir Atik, Emre Altuğ, Düğün Töreni, Elif Atik, Sinan Atik, Gilde Events’in organizasyonu, Kaya İzmir Thermal&Convention