Sakize'de İki Dev İsim Sahne Aldı

Bülent Özdemir ve Hande Dönmez Sakize'de Unutulmaz Bir Gece Yaşattı.Bestelerin efendisi olarak anılan, bir birinden değerli sanatçılara verdiği şarkıları ile bu sıfatı layığı ile hakeden Bülent Özdemir ve 7 yıllık sahne partneri Hande Dönmez, hafta sonu Bayraklı’da yer alan Sakize’de sahne aldı.

Gecenin ilk solisti İzmirli tanınmış ses sanatçısı Koray Hepenson oldu. Muhteşem dans şovlarının nefes kestiği gecede Koray Hepenson’dan sonra geç saatlerde sahne alan Bülent Özdemir ve Hande Dönmez ikilisi seslendirdikleri şarkılarla geceye katılanlara duygu yüklü unutulmaz bir atmosfer yaşattı.

Bülent Özdemir ve Hande Dönmez'i dinlemeye gelenler arasında İzmir’in seçkin simaları da yer aldı. "Lale Devri" ve "Benim Yerime de Sev" gibi dillere pelesenk olmuş fenomen eserlerle mekanda bulunan konukları kah hüzünlendiren, günümüz popüler şarkıları ile de kah coşturan ikili, sahne uyumları ve performanslarıyla izleyiciden tam not aldı.

 

Haber: Mesut Varlık 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bülent Özdemir, Hande Dönmez, Sakize İzmir, İzmir Sakize, Bülent Özdemir, Bayraklı İzmir, İzmir Bayraklı, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti, İzmir Gece Hayatı