HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

GECE HAYATI -- 13 Temmuz 2021

Morah Alaçatı Sezona Hazır

Magazinizmir
Alaçatı'nın göz bebeği olan mekanlarından Morah, kaliteli dekorasyonu ve kendine özgün lezzetleriyle müşterilerini ağırlıyor.

4 yıldır konuklarına hizmet veren Morah oldukça ilgi çeken lezzetleri ve keyif veren müzikleri ile gözleri üstüne çekiyor. 150 kişilik mekanda hijyen kurallarına özel önem veren Morah, konuklarına tertemiz bir mekanda lezzetli yemek ve çok kaliteli bir eğlence sunuyor.

20 yıllık deneyimli aşçıları ile konuklarına harika lezzetler sunan Morah'da, haşlama içli köfte, Fellah köfte, ciğer, kokoreç gibi yöresel lezzetlerin yanında Dijon hardallı soya filizi kızartması, patlıcan künefe, siriracha levrek ceviche, Lavunya gibi spesiyaller bütün gözleri üstüne çekiyor.

Yemek sonrası eğlencesi ile Çeşme'de eğlencenin nabzını tutan Morah'da DJ Uğur Yıldız seslendirdiği şarkılar ile tatilciler keyifli anlar yaşatıyor.

Morah Alaçatı'nın sahiplerinden Osman Can Kızılyazı, kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte yeni sezonda Alaçatı müdavimlerini beklediklerini söyledi.

Kızılyazı, ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenlerin MorahAlaçatı Instagram hesabını takip edebileceklerini de sözlerine ekledi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN