Lucca Lounge Alsancak Hizmete Açıldı

İzmir gece hayatına yeni bir eğlence kulübü daha katıldı. Geçtiğimiz hafta sonu Alsancak Muzaffer İzgü sokakta hizmete giren Lucca Lounge ile gecesinde İzmir'lilerin yoğun ilgisini gördü.İşletme sahipleri Hakan Batuhan Anzaflıoglu,Sabri Avşar ve Alican Aktaş sorumluluğunda Alsancak Muzaffer İzgü sokakta hizmete açılan Lucca Lounge sabah 09:00 da kapılarını kahvaltı severler için açıyor.Keyifli atmosferi ve güzel enerjisiyle sıcak ve yemek servisi gün boyu kapanış saaati olan 03:00'e kadar devam ediyor. Güler yüzlü tombul bir adam olan mutfak şefi Kenan bey hünerli elleriyle hazırladığı yemekleri misafirlerine sunuyor.Ve "İzmir de bizi ziyaret eden konuklar Lucca Lounge'ın müdavimi olacaklar,Tabakların sunumu tablo gibi.birde tabaktaki yemeklerimizi tadınca ayrılamıyorsunuz,Ayrılsanız bile özlüyorsunuz"diyor.

Mekanın barmeni ise son derece titiz ve kokteylleri üşenmeden sıkma meyve sularından yapıyor.Lucca Lounge'nin müzik doktoru Timur Renkuş & Ferhat Sonsöz'e gelince çok kaliteli sürprizlerinin olduğunu ve misafirlerin house muziğe doyacağını söyleyebiliriz. Üst katta eğleneceğiniz bistro bölümünde son derece şık bir eskitme mimari kullanılmış.Arka Bahçesinde portakal ve limon ağaçları bulunan mekanda kendinizi çok rahat hissediyosunuz . Muhteşem bir menü ile hizmet veren Lucca Lounge’nin farklı sunumları var. İzmirede misafir olan ve İzmir gece hayatı müdavimlerinin 15:00 & 19:00 saatleri arasında iş çıkışı ara mekan olarak da ziyaret ettiği mekan keşfedilmeyi bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alsancak izmir, Lucca Lounge izmir, Lucca Lounge gece hayatı, izmir Lucca Lounge, Hakan Batuhan Anzaflıoglu,Sabri Avşar, Alican Aktaş, Timur Renkuş, Ferhat Sonsöz, izmir gece mekanı, gece hayatı izmir