HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

GECE HAYATI -- 5 Eylül 2019

İzmir Arena’da Yeni Bi’ Fest Rüzgarı Esti

Magazinizmir
Bir döneme damgasını vuran gazino kültürünü geleneksel ritüelleriyle günümüze taşıyan Yeni Bi’ Fest 6. yılında İzmir Arena’yı Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosuna dönüştürdü.Sıla ve Gökhan Tepe, İzmir Arena’da eşsiz Körfez manzarası eşliğinde, en sevilen repertuarlarıyla İzmirlilere muhteşem bir gece yaşattı. Müzik, meze ve muhabbet dolu geceye ilgi büyük oldu.

Meze, müzik ve muhabbet ile şenlenen sofralarıyla, klasikleşmiş gazino düzeni ve lezzetli menüsüyle, özlenen gazino kültürünü yeniden yaşatan Yeni Bi’ Fest, 4 Eylül akşamı İzmir’e 60 ve 70’li yılların fuar gazinolarının unutulmaz tadını getirdi. Müzik, meze ve muhabbet dolu geceye İzmirliler büyük ilgi gösterdi.

İzmir Arena’yı Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosuna dönüştüren gecede özel orkestrası ve repertuarıyla hayranlarına farklı bir gazino deneyimi yaşatan Sıla, dünden bugüne hit olmuş şarkıları İzmirliler için seslendirdi.

Yorumcu kimliğinin yanı sıra yaptığı bestelerle de adından söz ettiren Gökhan Tepe, kendi seslendirdiği parçalarının yanında Dem'li Şarkılar adını verdiği 70 ve 80'li yıllara damgasını vuran sanat müziği eserleriyle de İzmirlileri coşturdu.

İlk defa Yeni Bi’ Fest’te bir araya gelen dev sanatçılarla tadına doyulmaz müziğin ve en güzel muhabbetlerin bir arada olduğu unutulmaz geceye Hilton’un lezzetli menüsü eşlik etti.

 

Ayrıntılı bilgi için: Zarakol İletişim, Nagihan İnce / nagihan@zarakol.com.tr / 0549 786 22 22

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN