HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

ÇEŞME -- 18 Temmuz 2017

Eşsiz Manzarada Birbirinden Güzel Lezzetler Ot Beach'de

Magazinizmir
Dünyaca ünlü Çeşme Ilıca Sahili'nin yanında Çeşme Plus Otel bünyesinde hizmet veren Ot Beach zengin ve lezzetli mönüleriyle dikkat çekiyor.

Ankara Kızılay Selanik'te 2014 yılında ilk şubesinin açılmasının ardından hızla büyüyerek toplam 14 şubeye ulaşan Ot Kafe'lerin en yeni halkası olan Çeşme Ot Beach, kendine özgü lezzetleri, doyurucu porsiyonlarıyla damak tadına düşkünlerin vazgeçilmez mekanları arasına girmeyi başardı.

Ege'de gün batımının en güzel izlendiği yerlerden birinde konumlanan ve manzarasıyla büyük beğeni toplayan Ot Beach, gece - gündüz müzik dinletileri 120 kişilik restaurant ve 700 kişilik beach kapasitesiyle de misafirlerine geniş olanaklar sunuyor.

Her yaştan konuğa hitap eden Çeşme Ot Beach Ilıca'nın eşsiz denizinin yanında, zengin lezzetleriyle de tercih ediliyor.

Ot Grup Mutfak Genel Koordinatöru Vahap Sarıkaya, Ot Kafe olarak en çok dikkat ettikleri hususun standartlarını korumak ve uygun fiyat politikası olduğunu vurguladı.

Çeşme Ot Kafe için özel bir mönü tercih ettiklerini aktaran Sarıkaya, Ot Kafe'lerde en beğenilen ürünlerden hazırladıkları özel bir mönüyü İzmirliler ve Çeşmeliler'in beğenisine sunduklarını kaydetti.

Tüm Ürünler Kendi Üretimimiz

Ot Kafe olarak servis ettikleri her ürünün kendi üretimleri olduğuna ve dışardan işlenmiş hiç bir et ürünü kullanmadıklarına dikkat çeken Sarıkaya, "Etlerimiz özel olarak seçilip tüm işlemler mutfağımızda şeflerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Özel tariflerle et karışımlari hazırlıyoruz. Soslar ve karışımlar şeflerimizin özel üretimidir" dedi.

Ot Kafe ziyaretçilerinin en çok tercih ettiği matrak tavuğun üzerine uygulanan kaplama karışımının şeflerinin özel tarifi olduğunu söyleyen Vahap Sarıkaya sözlerini şöyle sürdürdü: ''Bu karışım sadece Ot gruba özel üretilmektedir. Pizza hamurları özel olarak şeflerimiz tarafından hazırlanmakta ve özel soslar kullanılmaktadır. Ekmekler kendi fırınımızdan çıkmaktadır. En çok dikkat edilen konu başka yerlerde olmayan ürünleri kendi konseptimize göre uyarlayıp sunmamızdır" dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN