35 Albüm&Wyndy Beach Kapıları Serdar Ortaç İle Açtı

Alaçatı'nın en gözde beach club'ı 35Albüm& Wyndy Beach, muhteşem bir yaza merhaba partisi ile 12 Haziran'da kapılarını açtı.35 Albüm ve Wyndy Beach Club’ta Muhteşem Lansman

Ege’nin incisi ve son yılların en popüler tatil beldesi Çeşme’nin bu yıl en gözde gece kulübü olma konusunda iddiasını ortaya koyan Albüm, Türk pop müziğinin en sevilen sesi Serdar Ortaç’ı hayranları ile buluşturdu.. 12 Haziran’da ünlü sanatçı Serdar Ortaç Albüm’ün açılışında muhteşem bir şov yaptı. Açılış konserinde sahneye çıkan sevilen sanatçı Serdar Ortaç misafirlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

Gündüz dinlence gece ise eğlence mekanına dönüşen 35 Albüm&Wyndy Beach bu sezon oldukça iddialı.Yaz ayları boyunca özellikle Cuma ve Cumartesi geceleri ünlü müzisyenler ve DJ’ler Çeşme’nin hareketli gece hayatını daha da coşturacak.

Serdar Ortaç ve Dansçılar Nefesleri Kesti

35 Albüm&Wyndy Beach Club’ın lansmanında sahneye çıkan Serdar Ortaç dansçılarıyla da sahnede şov yaptı. Hayranlarına uzun süre akıllardan çıkmayacak bir gece yaşatacak olan Serdar Ortaç konserini izleyenleri coşturacak. Bu muhteşem konserin hemen ertesi günü bu kez arabesk müziğin kralı Serkan Kaya Albüm’de özel arabesk gecesinde sevenleri ile buluştu.

Albüm Club Alaçatı & Wyndy Beach Çeşme’nin Vazgeçilmezi Olacak

4500 metrekarelik alana kurulan ve "Albüm Club" ile bu yıl sezona damgasını vurmaya hazırlanan Wyndy Beach jakuzili havuzu, locaları, sörf tutkunlarının en yakın adresi olma özelliği , pırıl pırıl denizi ile bu yıl fırtına gibi esecek.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 35 Albüm&Wyndy Beach çeşme, serdar ortaç konser izmir, çeşme gece clübü, Wyndy Beach izmir, albüm club izmir, albüm club açılış izmir, Serkan Kaya Albüm konser izmir, izmir gece hayatı, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti