ÇEŞME 2014 -- 2 Temmuz 2015

1 Yaşında ki Takipçiye Özge Ulusoy'dan Pareo

Magazinizmir
Ünlü oyuncu ve model Özge Ulusoy'un codentry için hazırladığı seksi, şık bikini-mayo tasarımları Çeşmeli moda severlerle buluştu.

Irmak Atuk ve Özge Ulusoy langırt oynadılar, eğlenceli geçen maç berabere sonuçlandı. Özge Ulusoy’un "Different Beachwear" koleksiyonunun 1 yaşındaki en küçük müşterisi Mia, koleksiyondan giydiği pareo ile ilgi odağı oldu.

Ünlü oyuncu ve model Özge Ulusoy "Bu yıl ege kıyılarını bol bol ziyaret edeceğiz. Koleksiyon çok güzel gidiyor yurtdışında da varız bu çok sevindirici, koleksiyonlara ilgi çok güzel bu yüzden 4. Sezonda da çok şık, sade, spor bir koleksiyon hazırlıyoruz. Aşk çok güzel gidiyor buda koleksiyonlarıma yansıyor, herşey yolunda" dedi.

2015 "Different Beacwear" Bikini-Mayo koleksiyonu, bu yaz 70'lerin özgür ruhunu yansıtan tasarımlarıyla plajları ve sahil kasabalarını süslüyor.

2015 Özge Ulusoy "Different Beachwear" bikini ve mayo koleksiyonunda ilk öncelik, kadın vücudunu toparlayan, kumaş ve kalıplara yer verildi. Seksi tül, fermuar detaylar ve enerji dolu renkleriyle bikini mayolar tüm vücudu sarıyor. 70’ler esintisini sunan popüler örgü desen görünümlü kumaşlar ve etnik desenli tasarımlar bu yaz kumsallarda boy gösterecek. Sahil kasabalarında, hem gündüz sort üstüne giyebileceğiniz, hem deniz kenarında bikini üstüne giyebileceğiniz plaj yelek-gömlekler tatil bavulunuzu rahatlatacak.

Özge Ulusoy bikini-mayo koleksiyonuna codentry mağazalarından ve www.codentry.com online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN