YEME & İÇME -- 8 Haziran 2016

RAMAZAN’IN BEREKETİ SWISSÔTEL BÜYÜK EFES’TE

Magazinizmir
Paylaşmanın ve bereketin ayı Ramazan’da, Türk Mutfağı’nın geleneksel tatları Swissôtel Büyük Efes’in sofrasını süslüyor.

Swissôtel Büyük Efes’in ana restoranı Café Swiss, Ramazan ayı boyunca misafirlerini Türk Mutfağı’dan seçme lezzetlerinin yer aldığı açık büfe iftarlarıyla karşılıyor. Zengin iftariyeliklerin yanında karnıyarık, hünkar beğendi, kuzu tandır, güllaç gibi Türk Mutfağı’nın gelenekselleşen tatları ve şerbetlerinin yer aldığı açık büfe, canlı müzik tınılarıyla daha da renkleniyor. Hem göze hem damağa hitap eden, ziyafet tadında iftarlar KDV dahil kişi başı 75 TL.

Swissôtel'in yemyeşil bahçelerinde veya şık balo salonunda zengin bir iftar sofrasında sevdikleri veya çalışma arkadaşlarıyla buluşmak isteyenler için otelin ziyafet ekibinin hazırladığı Osmanlı saraylarına has tatlardan oluşan iftar menüleri ise farklı bir alternatif olarak sunuluyor. Üstelik 100 kişiyi aşan gruplarda ücretsiz fasıl ekibinin sağlanması ve 5 kişinin ücretsiz olarak ağırlanması gibi ayrıcalıklar da Swissôtel’de gerçekleşen yemeklere ayrı bir tat katıyor.

 

Geleneksel iftar yemeklerinin yanısıra, Ramazanla özdeşleşen geleneksel tatlar, otelin lobisinde yer alan Lobby Lounge’ta servis ediliyor.

Café Swiss iftarları hakkında bilgi almak için: 0(232) 414 52 12
Grup iftar yemekleri hakkında bilgi almak için: 0(232) 414 50 88-90-91-95

FACEBOOK İLE BAĞLAN