YEME & İÇME -- 26 Mayıs 2016

İnsanın canı sushi çeker mi?

Magazinizmir
İnanın bize bu gördüğünüz iki tat aklımıza her geldiğinde ağzımız sulanıyor. Canımız sushi çekiyor!Bugün rotamızı Bostanlı'ya çevirdik ve gelmişken aklımıza takılan bu güzellikleri midemize indirelim dedik. İyi yapıyoruz değil mi?

Uzun zamandır uğrayamadığımız ama hiç unutmadığımız bir yerde Bostanlı Sushico​ 'dayız bugün. Yine binbir çeşit menülerin başımızı döndürdüğü, yine çubuklarla savaş halinde olduğumuz bir gün. Tabi ne kadar çok çeşitli menüler bulunsa da bizim olmazsa olmazlarımız, ağız tadımıza yakın bulduğumuz Kappa ve California Roll her zamanki masamızdaki yerini alıyor.

Acaba nasıldır tadı? diyenleri de duyar gibiyiz. Elbet benzetmek ne kadar doğru olur bilemeyiz ama bizce biraz midyeyi andıran bir tatları var bunların. Yok yine de "ben öyle yeni tatlara pek açık değilim" derseniz de çeşit çeşit et ve tavuk menülerinden ya da salatalarından da faydalanabilirsiniz.

Ama tabi ki buraya kadar gelip sushi yemeden de gitmenizi istemeyiz. Çünkü güzel tatlara ulaşmak için yeni lezzetlerin kapısını aralamak, deneyimlemek gerektiğini sizlere küçük bir tavsiye olarak vermek isteriz.

Eğer ağzınız sulandıysa, bizlerin yorumları da biraz anlaşıldıysa bugün yada en yakın zamanda İzmir'in en iyi sushi mekanı Sushico'ya sizleri bekliyoruz. Teşekkürlerinizi de bir borç olarak hanenize ekliyoruz 

Sushico Bostanlı
#iletişim 0232 324 51 24
#adres Cengiz Topel Cad. No:36/A Bostanlı- Karşıyaka

FACEBOOK İLE BAĞLAN