HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 28 Haziran 2016

Alaçatı'da Mutlu Kahvaltının Yeni Adresi Sakız Reçeli & Asfalya

Magazinizmir
Evvel ki yaz kapılarını açan Asfalya bu yaz yeni yerinde yine müdavimlerini ağırlamaya devam ediyor.

Deneyimli işletmeciler Suat Kaptan, Selim Başak ve Tufan Çetin bu yaz Aylin Köseoğlu'nu da aileye katıp Sakız Reçelini de Asfalya bünyesine dahil ettiler. Asfalya mutfağında değerli şeflerle çalışıyor.

Menüde burgerler,tavuklu nachoslar ve sebzeli çıtır thai böreğinin yanısıra çıtır karides,whiskey soslu ızgara dana bonfile dikkat çekiyor.kokteyller ve müzik ise yadsınamayacak kadar iyi!'Sakız Reçeli' ise Aylin köseoğlu işletmeciliğinde gün içinde (09.00-17.00) mutlu kahvaltılara ev sahipliği yapıyor. Kahvaltı menüsünün çeşitliliği ve kahvaltı isimleri şimdiden herkesin dilinde.'Çekici Kadın Kahvaltısı' pancake şöleni yaşatırken, 'Ego Tavan Kahvaltısı' kruvasan ve şampanya eşlikçisiyle kendinizi şımartmaya yönelik.

'Kritik Kahvaltısı' ise gevrek,boyoz ,erimiş ayvalık peyniri ile İzmirli kahvaltısının simgesi. Pişiler, gözlemeler ve spesiyal 'sakız reçeli atom' hiç bir yerde bulamayacağınız ender tatlardan. Asfalya&Sakız Reçeli Alaçatı’nın en güzel köşesinde otopark sorunu yaşamadan serin bahçesinde sizleri bekliyor.

ALAÇATI SAKIZ REÇELİ & ASFALYA REZERVASYON İÇİN : 0 (532) 550 1768

ADRES : 130110 SOKAK NO1/A ALAÇATI / ÇEŞME 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN