YAŞAM -- 15 Haziran 2016

HangiOkuldaOkumaliyim.com Yayın Hayatına Başladı!

Magazinizmir
Öğrenci ve velileri özel okullarla buluşturan internet platformu HangiOkuldaOkumaliyim.com açıldı.

Son dönemde özel öğretim kurumlarının sayısındaki artış öğrenci ve velileri anaokulundan liseye kadar okul tercihinde kafa karışıklığına sürüklüyor. Öğrenci ve velilerin özel okulları daha yakından tanımasına fırsat veren, okullar arasında kıyaslama imkanı sunabilen bir platform olan H.O.O Haziran ayında yayın hayatına başlayarak üyelerini sevindirdi.

Kullanıcılar zaman ve mekan kısıtlaması yaşamadan, ücretsiz olarak kolayca siteye kayıt olup, diledikleri yerde, diledikleri türde okulları arayıp, tek tuşla detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Çağın Ötesi Eğitim ve Danışmanlık Kurumu Marmara Bölge Sorumlusu Turgut Kavaklı, "Günümüzde başarılı bir kariyer edinmek için sadece üniversite tercihleri değil, doğru lise ve doğru ilköğretim okulu tercihleri de önemli. Bu noktada hangi okulu seçtiğiniz gerçekten büyük bir önem taşıyor.

Her şeyi araştırma ve inceleme arzusunda olan velilerimiz okulları araştırmak istiyor. Ancak kurum sayısının çokluğu araştırma sürecini zor bir hale getiriyor. Bizler kullanıcılarımızla okulları ortak bir noktada buluşturup, daha kısa zamanda, daha doğru bilgilerle iki tarafında olumlu fayda sağlaması için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz." dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN