YAŞAM -- 25 Kasım 2016

Çocuklar için biraraya geliyorlar

Magazinizmir
İlk düzenlendiği yıldan itibaren İzmirlilerin büyük ilgisini kazanan ve geleneksel hale gelmeyi başaran etkinlik Night Out Shopping, bu yıl da alışveriş tutkunlarına unutulmaz iki gece yaşatmayı planlıyor.

Bu özel iki günün lansmanını yine çok özel bir amaç doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. İzmir’e damgasını vurmuş Fuar’dan sonraki en büyük açıkhava organizasyonu Night Out Shopping’in lansmanını, bu yıl Gündoğdu Meydanı’nda düzenleyeceği Fotoralli yarışı ile gerçekleştiriyor.

 

Seçkin konuklar eşliğinde, eğlenceli, lezzetli, heyecan dolu dakikalar Gündoğdu Meydanı’nda yaşanırken, organizasyon özel bir amaca da hizmet ediyor olacak. Yatılı tedavi gören çocukların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmesi amacı ile gerçekleşecek olan organizasyonda toplanan hayırsever İzmirliler, Gündoğdu Meydanı’nda müzik eşliğinde keyifli de bir gün geçirecekler.

 

Öğlen 12:00’de başlayacak olan etkinlik akşam saatlerine kadar devam edecek. Halka açık olan organizasyonda ünlü dizi oyuncuları Celil NalçakanEcem Çalık, Ali İl, Ataberk Mutku, Survivor Semih Öztürk, ve Ütopya yarışmasının öne çıkan yarışmacısı Kurretülayn Matur da yer alacak.

 

İlk kez gerçekleşecek olan otomobil tutkunu hayırseverlerin çok özel bir amaç uğruna yarışacağı etkinlik, İzmirlilerin katkıları ile bir şenlik havasına dönüşecek. Onlarca alışveriş standı ve Fotoralli ile renklenecek olan organizasyon, sosyal yaşamın yanı sıra iş ve sanat dünyasının tanınmış ailelerini ağırlayacak.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN