SEYAHAT -- 21 Haziran 2016

Cunda'nın En Güzel Yerinde Cennetten Bir Kare ''Zeytuna Hotel''

Magazinizmir
Burada zaman hiç akmasa, hep dursa… Kendi evinizdeymiş gibi rahat ve hayallerinizdeki kadar keyif verici bir yerde zamana meydan okumaya ne dersiniz?

1880’li yıllara ait -bir dönem Zehra Teyze’nin Evi olarak anılan- Zeytuna Hotel ile huzurun tam ortasında muhteşem bir adada tatil yapmak artık çok kolay. Şimdilerde Rahmi Koç Müzesi olarak kullanılan, bir zamanların Taksiyarhis Kilise’nin bahçesinde yer alan Zeytuna Hotel, unutulmaz anlarınıza imza atıyor.

Geçmişi ve bugünü bir arada sunan Zeytuna’da, hayatın akışından, trafik stresinden, şehrin gürültüsünden, yoğun tempolardan kısacası size ağırlık veren tüm ayrıntılardan uzaklaşmak; yaşamın sizin için sunulmuş bir nimet olduğunu buram buram hissedeceğiniz bolca keyif ve huzur bulacağınız anları Ayvalık’ın gözbebeği Cunda’da sizlere sunuyor…
Tüm bunların yanında Zeytuna Beach Club ile Cunda’nın en güzel koyu Patriça’da hayallerinizin ötesinde bir keyif yaşayabilir, sessizliğin ve huzurun tam ortasında tatil yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

Küçücük bir adada, arnavut kaldırımlı sokaklarda, tarihin izlerini taşıyan bir yerde, gurme lezzetleriyle bağımlısı olacağınız Zeytuna Hotel, sizlere arayıp da bulamadığınız en güzel anları sunuyor.

 

REZERVASYON İÇİN : 0 (266) 327 22 85 / www.zeytunahotel.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN