HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 6 Ağustos 2016

Gülümseten Operasyon Saç Ekimi Gülümsetiyor

Magazinizmir
Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Birimi Koordinatörü Yasemin Gülgör, uzun süredir kellik yaşayan kişilerin saç ekimi operasyonun ardından daha pozitif olduklarını söyledi. Gülgör, "Saç ektiren hastalar eskiye göre daha çok gülüyor" dedi.

Türkiye'de son yıllarda saç ekimine ilgi oldukça arttı. İzmir'deki Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Birimi Koordinatörü Yasemin Gülgör, insanların dış görünüşlerine eskiye göre daha çok önem verdiklerini söyledi. Bu yüzden saç ekimi yaptıran insanların sayısında bir artış olduğunu belirten Gülgör, "Saç ekimi yaptıranların dış görünüşlerinde büyük bir değişim yaşanıyor. Saç ekimi yaptıran kişi, hem aynıya baktığında hem de çevresinden gelen tepkileri duyunca bu değişimi çok iyi anlayabiliyor. Saç ekimi insanların kendine güvenini artırırken, iş ve sosyal yaşamda daha özgüvenli ve başarılı olmalarını sağlıyor" dedi.

Daha Çok Gülüyorlar

Saç ektiren insanların çok farklı bir özelliğinden de bahseden Gülgör, "Saç ektiren insanlar, operasyondan sonra daha pozitif oluyorlar. Eskiye göre daha çok gülüyor, tebessüm ediyorlar. Bu aslında çok güzel bir gelişmedir" dedi. Saç ekiminin kesinlikle doktor gözetiminde ve ameliyathane şartlarında yapılması gerektiğini belirten Gülgör, "Saç ekimi neticede bir operasyondur. Bu yüzden saç ekimi mutlaka doktor gözetiminde ve ameliyathane şartlarında olmalıdır. Bu konuda daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler www.gazisacekimi.com adresli sitemizi ziyaret edebilirler" dedi.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN