MAGAZİN -- 30 Mayıs 2016

Tenisçiler Kültürpark'ta Buluştu

Magazinizmir
Kültürpark Tenis Kulübü, Coşkun Güner Cup Tenis Turnuvası’na katılan oyuncuların birbirleri ile tanışması ve kaynaşması için kokteyl düzenledi.

Kokteyle adına turnuva düzenlenen Coşkun Güner de katılırken, turnuvaya destek olan firmalara da plaket takdim edildi.

Heyecan Sürsün

Bu yıl da eğlenceli bir turnuva gerçekleştirdiklerini dile getiren Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Server Uyaroğlu, "Umarız turnuvadaki bu heyecan sonuna kadar devam eder. Buradan turnuvaya destek olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Turnuvaya katılan sporcularımıza da başarılar diliyorum" dedi.

Sevilen Şarapları Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Güner de “Böyle bir turnuvada adımızın geçmesinden dolayı mutluyuz. Bu turnuva dededen toruna geçerek devam edecek. Kültürpark Tenis Kulübü’ndeki turnuva çok başarılı oldu. Biz tenis turnuvalarına her zaman destek verdik. Bundan sonra da destek vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Tatil Hediyesi

Konuşmaların ardından turnuvaya destek olan Tamsa Seramik, B Active Sporcu İçecekleri, Necimoğlu Grup ve Sevilen Şarapları’na plaket takdim edildi. Kokteyle gelen misafirler etkinlikten memnun olduklarını ifade ederken, etkinliğe katılanlar arasında bir çekiliş düzenlendi. Çekilişi kazananlara B Active sporcu içeceklerinden bir paket sporcu gıdası hediye edilirken, çekilişte Palm Wings Resort Hotel’de iki kişilik tatil, akıllı telefon ve tablet gibi hediyeler de verildi. Çekilişte CNC Tenis Shop’dan indirim çekleri de dağıtılırken, Kültürpark Tenis Kulübü’nün bazı bölgelerinin yenilenmesinde desteği geçen Mermerit firmasına da teşekkür edildi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN