MAGAZİN -- 10 Ağustos 2016

Tatilde Moral Depoladılar

Magazinizmir
Konak Belediyesi’nin yaz tatilinde de hizmet veren ücretsiz spor okullarında eğitim gören minik sporcular düzenlenen günü birlik deniz gezileri sayesinde yeni eğitim-öğretim yılı öncesi moral depoladı. Konak Belediyesi Spor Müdürlüğü’nce organize edilen geziler yoğun ilgi gördü.

İki hafta süren gezilerden yaklaşık bin 300 çocuk faydalandı. Her gün semtlerinden otobüslerle alınıp, Gümüldür Orman Kampı’na götürülen çocuklara görevli personelinin yanı sıra anneleri de refakat etti. Ücretsiz kahvaltı ve öğle yemeği ikramının yanı sıra gün boyu içecek servisinin de yapıldığı deniz gezilerinde ayrıca plajdaki şezlong ve şemsiyeler de yine Konak Belediyesi’nce ücretsiz karşılandı.

Deniz, Kum ve Güneş

Yeni eğitim yılı öncesi bol bol denize girip, güneşlenme fırsatı bulan çocukların keyfine diyecek yoktu. Gün boyu deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran minikler, düzenlenen ödüllü dans ve karaoke yarışmalarıyla da doyasıya eğlendi. Günün sonunda eğlenmekten yorgun düşen çocuklar ve anneleri otobüslerle evlerine kadar bırakıldı. Deniz gezileri sayesinde çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir gün geçiren anneler organizasyondan ötürü Konak Belediyesi’ne teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN