MAGAZİN -- 16 Haziran 2016

Sev'li Öğrenciler Arena'da İlköğretime Veda Ettiler

Magazinizmir
Özel İzmir Sev (Sağlık ve Eğitim Vakfı) İlköğretim Kurumları’nın sekizinci sınıf öğrencileri diplomalarını almalarının ardından bugün mezuniyet partilerine katıldılar.

İzmir Arena’da düzenlenen mezuniyet kutlamalarında öğrenciler oldukça keyifli vakit geçirdiler.
Özel İzmir Sev İlköğretim Kurumları bu yılki sekizinci sınıf öğrencilerini de mezun etti. Mezuniyet kutlamasından birkaç gün önce okul kampüs alanında yapılan diplomalarını alan öğrenciler bugün de mezuniyetlerini kutladılar. İzmir Arena’da yapılan mezuniyet kutlamasına öğrenciler, öğrenci aileleri ve öğretmenlerin yapıldığı mezuniyette öğrenciler başta olmak üzere herkes eğlenceli dakikalar geçirdi.

Öğrencilerin hazırladığı beş farklı dans gösterisiyle başlayan kutlamalar tüm hızıyla bütün gece devam etti. Kutlamanda konuşma yapan okul eğitimcileri öncelikle yapılan organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederken “Bugün bizim için eğlenceli olduğu kadar aynı zamanda hüzünlü bir gün. Yıllardır beraber olduğumuz öğrencilerimiz bugünden sonra geleceklerine bir adım daha attılar ve artık onlardan ayrılma zamanımız geldi. Her bir öğrencimize gelecek hayatında başarılar diliyoruz.

Umarız ki her şeyden önce hepsi mutlu birer birey olur" dedi.
Mezuniyet kutlamasında tüm öğrencilerin hep beraber Sev Marşı’nı söylemesinin ardından mezuniyet pastası kesildi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN