MAGAZİN -- 2 Mayıs 2018

NifErbek’te Hıdrellez Partisi

Magazinizmir
2019 yılı mart ayında ilk 24 villanın teslimini gerçekleştirecek olan Güven Erbek İnşaat’tan Kemalpaşa Nif Erbek Villaları arasında Festival gibi Hıdırellez şenliği.

Güven Erbek inşaat Kemalpaşa Çiniliköy’de inşa edilen ve toplam 72 villadan oluşan NifErbek evleri arasında ormanla iç içe muhteşem bir bahar şenliği gerçekleştiriyor.

5 mayıs cumartesi günü düzenlenen hıdrellez şenliği akşamüstü saat 16.00 da başlayacak ve akşam saatlerine dek çeşitli etkinliklerle devam edecek. İzmirlileriÇiniliköy’ün muhteşem doğasında baharı karşılamaya davet eden Güven Erbek, misafirlerin gün boyu çocuklarıyla birlikte ailece doyasıya eğlenecekleri bir program hazırladıklarını söyledi.

Özellikle çocuk davetlilerin unutulmadığı etkinlikte, oyun parkurlarının kurulacağını ve günden geceye kadar dopdolu bir program hazırladıklarını dile getiren Güven ERBEK;‘’Misafirlerimize aralıksız ikram ve barbekü partisiyle devam edecek gecede, bando ile karşılama DJ Ateş gösterileri ve O Ses Türkiye Finalistlerinden Aydan Kahraman sahne alacak.

Misafirlerimiz hıdrellez dileklerini hazırlanacak dilek ağacına asacak ve hep birlikte ateşten atlayacağız. Birlikte mutlu ve keyifli bir şekilde Baharı karşılayacağız. ‘’ dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN