MAGAZİN -- 24 Mayıs 2016

Nets Club Buca'yı da Güzelleştirecek

Magazinizmir
Ege Bölgesi’nin ilk güzellik merkezlerinden Net’s Club, 6’ncı şubesini Buca’da açarak güzellik alanında yeni yöntem ve teknolojilerle hizmet vermeye başladı.

Eski bir Levanten Köşkü’nü restore ederek hizmet vermeye başlayan Buca Net’s Club’da lazer epilasyon, zayıflama, vücut ve cilt bakımı ve ozon terapi gibi farklı tedaviler veriliyor.
Kadın Girişimci Hatice Nur Uzgenç tarafından 20 yıl önce güzellik merkezi olarak kurulan Net’s Club; 20’nci yılı geride bırakırken, güzellik, medikal estetik ve kariyer eğitim hizmetleri alanında büyümesini sürdürüyor. Net’s Club markasıyla Bornova ve Tire’de şubeleriyle hizmet verdiklerini belirten Uzgenç, "Geçtiğimiz yıl Bornova Matsall Köşkü’ü sağlıklı yaşam ve zayıflama merkezine dönüştürerek Net’s Life adıyla hizmet vermeye başladık. Bayraklı’da estetisyen yetiştiren Net’s Akademi ile sektöre yetişmiş eleman desteği veriyoruz. Buca Şubemiz ile ailemize yeni bir üye daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

20 Yılda 6 Şube

Uzgenç, "Net’s Club 1997’de Manisa’da estetisyenlik, güzellik uzmanlığı, masaj gibi meslek eğitimi veren bir mekan olarak açıldı, her yıl iş hacmini hızla arttırdı. Çeşitli otellerle SPA işletmeciliği anlaşmaları yaparak, kursiyerlerimize kendi işyerinde ve otellerde istihdam sağladık. Birkaç sene sonra, Manisa’daki genel merkezimizi İzmir Bornova’ya taşıdık. Bugün, 70 çalışanımız, iş ortaklarımız ve 80 bin üyemizle hızla büyüyen kocaman bir aile olduk. Net’s Ailesi büyümeye, ülkemize daha çok katma değer ve istihdam sağlamaya devam edecek" diye konuştu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN