MAGAZİN -- 31 Mayıs 2016

Magazin Dünyasının "Diva"sı 13. Yaşını Kutladı

Magazinizmir
Magazin dünyasının Diva’sı 13. yaş gününü çok özel bir geceyle kutladı. İzmir Arena’nın harika atmosferinde gerçekleşen gecede İstanbul ve İzmir cemiyet hayatının tanınmış isimleri yer aldı.

Dünyaca ünlü sanatçılar Danna Leese ve Tonnic’in, VIP Project ile Dans Floor’un görkemli performanslarıyla renklenen gecede eğlenceli dakikalar yaşandı. Çıktığı yolculukta 13 yılı geride bırakan Diva Dergisi’nin yıldönümü kutlamasına sanat, iş, siyaset dünyasından özel isimlerin yanı sıra İzmir protokolünden çok sayıda kişi katıldı.

Gecenin sunuculuğunu Korcan Karar yaptı. Kaliteli magazin çizgisinden ödün vermeden yayın hayatına devam eden Diva Dergisi ailesi bu özel gününde misafirleriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı. Doğum günü pastası ekip üyeleri tarafından kesildi.

Folkart Yapı ana sponsorluğunda gerçekleştirilen gecenin sonunda 13. yıl özel sayısı ve özel hediyeler misafirlere dağıtıldı. Diva Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pakize Sükan, yayın hayatına 2003 yılında başlayan, seviyeli yayıncılık anlayışı ve özel hayata duyduğu saygıyla ilkeli magazinciliğin sesi olan Diva Dergisi’nin yeni yaşını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN