HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Aralık 2016

KTK Üyeleri Zumbayı Çok Sevdi

Magazinizmir
Geçen ay düzenlenen organizasyonla Latin müziği eşliğinde yapılan dans fitness programı zumba ile tanışan Kültürpark Tenis Kulübü (KTK) üyeleri, Club Mechanic’in katkılarıyla ikinci kez düzenlenen etkinlikte dünyaca ünlü zumba eğitmeni Helio Faria muhteşem bir gün geçirdi.

KTK tesislerinde gün boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde üyeler workshop ve danslara katılma imkanı buldu. İzmir’in yanı sıra İstanbul, Ayvalık ve Marmaris’ten gelen zumba ekiplerinin katılımlarıyla karnaval havasında geçen organizasyonda zumba eğitmenleri Pelin Çevik, Nursen Akat ve Kano Melez de takımlarıyla yer aldı.

Kısa bir ısınmanın ardından merkez kortta sahne alan Breziya asıllı zumba eğitmeni Helio Faria üyelere yüksek kondisyon gerektiren koreografileri uyguladı. Dansın yanı sıra düzenlenen workshop sayesinde zumbanın tarihi ve uygulamalarıyla ilgili bilgiler alan üyeler yaklaşık 5 saat süren etkinlikten mutlu ayrıldılar.

Üyelere Özel Etkinlikler

Kulüp tarihinde ilk kez zumba etkinlikleri başlattıklarını belirten KTK Başkanı Server Uyaroğlu, üyelerin geçen ay düzenlenen zumba etkinliğinden oldukça memnun kaldıklarını bu yüzden ikincisini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yüksek kondisyon gerektiren zumba aktivitesinin yine üyelerden talep gelmesi halinde düzenleyebileceklerini belirten Uyaroğlu, "Üyelerimizin burada daha fazla vakit geçirebilecekleri ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.Genç yaşlı demeden herkesin rahatlıkla katılabildiği zumba dansını çok sevdik. Her hafta yeni bir etkinlik düzenliyoruz. Tüm üyelerimizi bizlerle birlikte olmaya bekliyoruz" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN