MAGAZİN -- 21 Haziran 2016

İzmirliler Babalarına Güliz Ayla İle Olmazsan Olmaz Dedi

Magazinizmir
İzmir Optimum Outlet, Babalar Günü’nü pop müziğin başarılı sesi, güzel şarkıcı Güliz Ayla konseri ile kutladı. "Olmazsan Olmaz" isimli şarkısıyla çıkış yaparak müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan ünlü yıldız Babalar Günü konserini İzmir Optimum'da verdi.

Babalar aileleriyle birlikte coşkulu konseri dinleyerek unutulmaz saatler geçirdi. AVM’nin tüm katlarını hıncahınç dolduran kalabalık, şarkıcıyı motive ederek eğlenceyi doruklara çıkardı.
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Babalar Günü için babalar ve ailelerini bir araya getiren müzik dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Pop müziğinin taze ismi Güliz Ayla en popüler şarkılarını İzmirli babalar için söyledi.

Olmazsan Olmaz, Bahsetmem Lazım gibi duygu dolu şarkılarını kıymetli babalarla hep bir ağızdan seslendiren şarkıcı, bu özel günün atmosferine uygun sempatik tavırları ve enerjisiyle kendisini dinleyenlere keyifli bir gün yaşattı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan sanatçıya Optimum ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi. Güliz Ayla birbirinden güzel şarkılarını seslendirdikten sonra hayranlarıyla birlikte bol bol fotoğraf çektirdi.

Babaların Hediyesi Jeep Kazandırıyor…

Kaliteli ve hesaplı alışverişin adresi İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Babalar Günü hediyesini Optimum’dan seçenlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Babalar Günü’nde hediyelerini İzmir Optimum’dan alanlar, çekilişle hediye edilecek son model Jeep kazanma şansını yakalıyor. İzmir Optimum Outlet AVM’den 1 Nisan - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında 125 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Jeep Renegade 1.6 Longitude kazanma şansını yakalıyor. Her 125 TL’lik alışverişe yeni bir çekiliş hakkı kazanan İzmirliler, babalarının hediyeleriyle Jeep kazanma şansı yakalıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN