MAGAZİN -- 25 Ekim 2018

İzmir’de Wolfcity Turnuvası Heyecanı Var

Magazinizmir
Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam’in ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında düzenlenen Wolfcity turnuvaları bu hafta İzmir’e konuk oluyor.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Kırmızı Sezon’un 2’nci Wolfcity karşılaşması 28 Ekim 2018 tarihinde İzmir’de düzenlenecek.

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için, Türkiye’nin 8 farklı ilinde düzenlediği ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamındaki Kırmızı Sezon Wolfcity Turnuvasının 2’nci ayağı 28 Ekim 2018, Pazar günü İzmir’de gerçekleştirilecek. Nexus Arena Cafe’de düzenlenecek olan turnuvaya İzmir çevresinden de yoğun katılım bekleniyor.

Turnuvalar 8 Şehirde Düzenleniyor

Türkiye’de 8 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa ve Ankara olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvalarını düzenliyor.

Büyük Final’in Yolu Wolfcity Turnuvasından Geçiyor

İzmir’de düzenlenecek turnuvada başarılı olacak oyuncu ve takımlar, Aralık ayında İstanbul’da düzenlenecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde mücadele etme imkanı kazanacak.

Cumhuriyet Bayramı Öncesi, Wolfteam Heyecanı

Netmarble olarak amaçlarının Türkiye’de gençlere esporu daha fazla sevdirmek ve turnuvalarda tecrübe kazanmalarını sağlamak olduğunu belirten Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, "Wolfteam ülkemizin en ilgi gören espor turnuvalarından biri haline geldi. Mavi Sezon’un ardından Kırmızı Sezon da tüm heyecanıyla devam ediyor. Cumhuriyet Bayramı öncesinde İzmir’de bir turnuva düzenliyor olmak bizi ayrıca heyecanlandırıyor. İzmir turnuvasında da esporcuların Cumhuriyet ruhuna uygun bir şekilde tüm yeteneklerini sergileyip sportmence yarışacaklarına inanıyorum. Bütün takım ve oyunculara başarılar diliyor, Cumhuriyet Bayramlarını kutluyorum" diye konuştu. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN