MAGAZİN -- 23 Eylül 2016

İZİD Üyeleri Karşıyaka'da Bir Araya Geldi

Magazinizmir
İzmir’in önde gelen işadamları tarafından kurulan, başta İzmir olmak üzere iş dünyasının, esnafın ve toplumun sosyal, kültürel ve ekonomik standartlarını yükseltmeyi amaçlayan İzmir İş Dünyası Derneği (İZİD) üyeleri, Karşıyaka Leman Kültür’de bir araya geldi.

Geçtiğimiz Mart ayında kurulan, umutları projeye, emekleri başarıya dönüştürecek olan İZİD, Ege Bölgesi’nden hareketle tüm Türkiye’ye girişimcilik kültürünü yayarak, ulusal ve uluslararası destek ve kredilerin kullanımını arttırmayı amaçlıyor. Toplumun ekonomik, sosyokültürel zenginliğini yükseltmek maksadıyla yol gösterici misyon üstlenen İZİD, iş dünyasının İzmir’den dünyaya açılan kapısı konumunda öncü sivil toplum kuruluşu olmayı hedefliyor.

İZİD üyeleri, Başkan Feyyaz Sungur ve Onursal Başkan Hüseyin Aslan’ın katılımıyla Karşıyaka Leman Kültür’de verilen tanışma yemeğinde bir araya geldiler. Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürü Yıldıray Çığırlıgil’in de davetliler arasında bulunduğu gecenin sonunda, yemeğe katılan tüm İZİD üyelerine dernek tarafından İZİD üye bayrağı hediye edildi.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN